المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Vote_rcapهندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Voting_barهندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Vote_lcap 
ایمان صفدری
هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Vote_rcapهندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Voting_barهندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران

هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران  Empty هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران

پست من طرف دلارام 14.11.15 18:12

1394\08\23 - 11:50 AM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / علمی و فرهنگی 1111 1394/08/23
رادیو «اربعین» از امروز صبح آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ این رادیو تا 13 آذر روی موج اف‌ام ردیف 95 و نیم مگاهرتز در تهران و استان‌های مرزی کشور و همچنین بر روی DVBT برای مخاطبان کل کشور و بر روی اپلیکیشن تلفن همراه برای مخاطبان در اقصی نقاط دنیا پخش می شود.
در مراسم آغاز به کار رادیو اربعین، دکتر سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما، معاون خبر و صدای رسانه ملی و جمعی از اهالی رادیو حضور داشتند.
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

-------------

هندبال آسیا، ایران ۳۹ - عمان ۳۱ ، نخستین برد ایران
۱۳۹۴\۰۸\۲۳ - ۶:۵۱ PM

تیم ملی هندبال کشورمان با شکست تیم عمان رقابت های انتخابی المپیک را مقتدرانه آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، تیم ملی هندبال کشورمان در چارچوب رقابت های آسیایی و انتخابی المپیک 2016 عصر امروز ساعت 17:30 به وقت ایران در دوحه قطر توانست تیم ملی عمان با نتیجه 39 - 31 شکست دهد.

در ادامه این رقابت ها تیم کشورمان فردا به مصاف تیم ازبکستان خواهد رفت.

دیدار نخست این رقابتها بین ژاپن و عربستان برگزار شد و ژاپن با نتیجه 27 بر 19 تیم عربستان را مغلوب کرد.
دلارام
دلارام

تعداد پستها : 132

http://newss.nstars.org

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه