المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Vote_rcap نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Voting_bar نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Vote_lcap 
ایمان صفدری
 نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Vote_rcap نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Voting_bar نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان

نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان  Empty نرخ کارمزد این تسهیلات وام خريد کالا به فرهنگيان

پست من طرف ایمان صفدری 14.11.15 14:04

آغاز پرداخت وام خريد کالا به فرهنگيان
1394\08\23 - 3:38 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / علمی و فرهنگی1115 1394/08/23
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از آغاز پرداخت وام 100 میلیون ریالی خرید کالای ایرانی برای فرهنگیان شهر تهران خبر داد.
مسعود ثقفی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: کارکنان شاغل (رسمی ، پیمانی ، قراردادی ) آموزش و پرورش می توانند برای ثبت نام و تکمیل پرونده درخصوص وام به مدرسه و یا اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه کنند.
وی افزود : نرخ کارمزد این تسهیلات 12 درصد و باز پرداخت اقساط آن 18 ماهه بوده و اعتبار کارت خرید از 10 تا 100 میلیون ریال است .
ثقفی به آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم اشاره کرد و افزود: پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت آزمون استخدام در استان تهران باید برای بررسی مدارک و تشکیل پرونده از امروز تا دوشنبه بیست و پنجم آبان به پردیس شهدای مکه در خیابان شریعتی ، خیابان معلم مراجعه کنند.
وی گفت : پذیرفته شدگان آزمون استخدامی باید مبلغ 500 هزار ریال برای مصاحبه به حساب دانشگاه فرهنگیان استان تهران واریز کنند.

-----
نسخه‌هاي الکترونيک کتاب؛ بزرگترين آسيب ناشران دانشگاهي
1394\08\23 - 4:01 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / فرهنگی 1111 1394/08/23
مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی، کپی و تهیه فایل پی دی اف از کتاب های دانشگاهی را از مهم ترین آسیب‌هایی دانست که به ناشران دانشگاهی وارد می شود.
محمدرضا حاتمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه کپی و تهیه فایل پی دی اف کتاب های دانشگاهی باعث کاهش انگیزه نویسندگان و مترجمان در تولید کتاب‌های جدید می شود گفت: راهکار فرهنگی برای جلوگیری از این کار، آشنایی مردم با حقوق نشر از سوی دولت و مسئولان است.
وی افزود: مردم باید بدانند که کتاب، نتیجه تلاش ناشران، نویسندگان و مترجمان است و آنان از این محل امرار معاش می کنند و بدین ترتیب ناشر بنابر حق التالیفی که پرداخت می کند، باید بتواند چرخه اقتصادی نشر را بگرداند.
مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی گفت: سودجویانی که در بازار نشر اقدام به خرید یا فروش کپی و فایل پی دی اف آثار دانشگاهی می کنند بزرگترین ضربه را به ناشران می زنند و در نهایت کتابی که ناشر برای آن هزینه کرده است استفاده نمی شود.
حاتمی افزود: انتظار داریم مردم و اساتید دانشگاه با توجه به مشکلات صنعت نشر از کپی و تهیه فایل پی دی اف از کتاب ناشران جلوگیری کنند.
صدا و تصویر دارد.
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه