المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 11 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 11 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Vote_rcapنحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Voting_barنحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Vote_lcap 
ایمان صفدری
نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Vote_rcapنحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Voting_barنحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت

نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت

پست من طرف ایمان صفدری 14.11.15 13:57

به مناسبت هفته دیابت از کارت هوشمند دیابت در مرکز انجمن حمایت از بیماران دیابتی کشور رونمایی شد.
رئیس انجمن حمایت از بیماران دیابتی کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: طرح کارت هوشمند دیابت طرحی ملی است که از سه سال پیش آغاز شده و هم اکنون به بهره برداری رسیده است.
شکور امیدی افزود: این کارت برای شناسایی دقیق بیماران دیابتی و تسهیل خدمات رسانی به آنها صادر می شود و در این طرح هر بیمار یک پزشک مشخص دارد که روند بیماری او کاملا تحت کنترل پزشک قرار می گیرد.
رئیس انجمن حمایت از بیماران دیابتی گفت: درواقع بیماران با کارت هوشمند دیابت دیگر نیازی به دفترچه بیمه ، کارت بانکی و پرونده های پزشکی ندارند بطوری که همه اطلاعات ذکر شده در این کارت وجود دارد.
امیدی گفت: متقاضیان می توانند برای ثبت نام کارت هوشمند دیابت به سایت انجمن حمایت از بیماران دیابتی به نشانی http://www.irdiabet.ir مراجعه کنند و یا عدد 114 را به شماره 6116 پیامک کنند.
صدا و تصویر دارد.

--------------

رئيس دانشكده خبر: تشکيل کارگروه ويژه براي رفع پلمپ دانشکده خبر
1394\08\23 - 4:46 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما/ علمی و فرهنگی1115 1394/08/23
رئیس دانشکده خبر گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کارگروه ویژه ای برای حل مشکل دانشکده خبر تشکیل داده است و مسئولان نیز در تلاشند مشکل پلمپ دانشکده خبر را برطرف کنند.
محمود احمدی افزادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به پلمپ دانشکده خبر افزود: ساعت 9 صبح امروز در دفتر کارخود در دانشکده حضور داشتم و دانشجویان هم در کلاس هایشان حاضر می شدند که ماموران شورای حل اختلاف استان تهران به یکباره به دانشکده آمدند و با دستور قضایی همه را بیرون کردند و دانشکده را بستند.
وی گفت: 16 سال است که این دانشکده با مالک خصوصی طرف قرارداد است و در این مدت هر سال اجاره بها را از محل ردیف بودجه خاص دانشکده در سازمان خبرگزاری ج . ا ایران (ایرنا) پرداخت می کردیم اما به دلیل پرداخت نکردن اجاره بها در هشت ماه اخیر با حدود 500 میلیون تومان بدهی مواجه شده ایم.
احمدی افزادی با تاکید بر اینکه ایرنا به عنوان سازمان مسئول دانشکده خبر رابطه حقوقی با این دانشکده دارد ادامه داد: اخیراً مدیران ایرنا با بررسی اساسنامه این خبرگزاری به این نتیجه رسیده اند که در واقع هیچ محل پرداخت قانونی برای این کار نداشته اند و ندارند.
وی گفت: در این چند ساعتی که از پلمپ دانشکده می گذرد همه در حال کمک هستند تا به نحوی این مشکل حل شود.
رئیس دانشکده خبر با بیان اینکه امروز روز اول ثبت نام ورودی های جدید این دانشکده بوده است تاکید کرد: باید امیدوار باشیم و ببینیم این اقدامات اداری که با سرعت در حال انجام است به چه نتیجه ای خواهد رسید.
وی همچنین در خصوص امکان جابجایی ساختمان دانشکده خبر افزود: در مقطعی بحث جابجایی این ساختمان مطرح و قرار شد بنیاد مستضعفان ، ساختمانی را به دانشکده بدهد اما آنها نیز طبق مقررات خودشان باید آن ساختمان را به ما بفروشند و یا اجاره دریافت کنند ولی ما از پس هزینه های خرید یا اجاره بهای آن ساختمان برنمی آییم.
احمدی افزادی تاکید کرد: باید راهکارهای قانونی پرداخت تأمین منابع را پیدا کنیم که این کار در دست اقدام است.
دانشکده خبر از سال1374 درپی نیاز سازمان خبرگزاریِ جمهوریِ اسلامی (ایرنا) به آموزش نیروهای تجربی با 25 دانشجوی کارمند ایرنا کار خود را آغاز کرد و رفته رفته با تغییر در شیوه جذب خود بر تعداد متقاضیان تحصیل در این دانشکده افزود.
هم‌اکنون این دانشکده بالغ برهزار دانشجو در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی‌ارشد با زیرشاخه‌های رشته‌ ارتباطات،کانون اصلی و مرکزیِ خبرنویسی و شاخه‌های گوناگون آن دارد.
صدا وتصویر دارد.
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت  Empty رد: نحوه دریافت کارت هوشمند ديابت

پست من طرف ایمان صفدری 14.11.15 14:00

برگزاري همايش حمايت از بيماران ديابتي با حضور متخصصان طب سنتي
1394\08\23 - 4:45 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / علمی 1111 1394/08/23
همایش حمایت از بیماران دیابتی با حضور دکتر کورش پرند معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، جمعی از اساتید دانشگاهی و بیماران مبتلا به دیابت در مرکز انجمن بیماران دیابتی برگزار شد.
همایون آذری دبیر اجرایی همایش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: به مناسبت هفته دیابت، مقالات متخصصانی که در طب سنتی یا طب نوین دیابت فعال هستند در این همایش ارائه می شود.
وی افزود: بعد از اتمام همایش، نمایشگاهی در دفتر مرکزی انجمن حمایت از بیماران دیابتی افتتاح می شود که به مدت سه روز میزبان عموم مردم است.
آذری گفت: در این نمایشگاه مواد غذایی سالم برای پیشگیری و درمان دیابت معرفی می شوند، همچنین آخرین فناوری های درمان دیابت در معرض نمایش قرار می گیرد و غرفه های مشاوره رایگان برای ارتقاء آگاهی علاقه‌مندان داریم.
صدا و تصویر دارد.
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه