المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Vote_rcapپيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Voting_barپيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Vote_lcap 
ایمان صفدری
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Vote_rcapپيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Voting_barپيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه

پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Empty پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه

پست من طرف دلارام 01.04.15 9:40

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی 1394/01/12
فدراسیون تکواندو در 1393 یکى از سال هاى پرافتخار خود را پشت سر گذاشت و مدال‌های متعدد در رده های ....... مختلف در مسابقات قاره ای و جهانی بدست اورد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر ایران در ابتدای سال 93، راهی چین تایپه شد تا برای کسب سهمیه المپیک و همچنین مسابقات قهرمانی جهان بر روی شیاپ چانگ برود.
در این مسابقات که 803 تکواندوکار بر روی شیاپ چانگ رفتند؛ شاگردان ندا زارع با یک مدال طلا (کیمیا علیزاده)، یک مدال نقره (فاطمه اموری) و 2 مدال برنز (ناهید کیانی و مهسا جدی) بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند و تیم پسران که با هدایت محمدرضا زوار در این رقابتها حضور داشت با یک طلا (مهدی اسحاقی)، یک نقره (محمد اصلانی) و یک برنز (رضا جعفرپور) عنوان چهارمی را به خود اختصاص داد.

در این رقابتها همچنین 2 سهمیه المپیک نوجوانان برای ایران بدست آمد که پس از انصراف یکی از تیم‌های حاضر در این رقابتها سهمیه ایران به عدد 3 افزایش یافت.

حضور 3 نماینده در المپیک نوجوانان نانجینگ و کسب 2 مدال طلا و یک برنز دیگرافتخارآفرینى این رشته ورزشى در سال 93 بوده است.
کیمیا علیزاده که در نانجینگ پرچمدار کاروان ایران بود، ضمن کسب مدال طلای این رقابتها، توانست نخستین طلای المپیک تاریخ ورزش بانوان را به نام خود در رشته ورزشی تکواندو ثبت کند.
مهدى اسحاقی اولین مدال طلای کاروان ورزش ایران را در نانجینگ دشت کرد و دانیال صالحى مهر نیز موفق به کسب مدال برنز شد.
کسب عنوان قهرمانى دختران و پسران نونهال در اولین دوره مسابقات جهانى این رده سنى، حاکى از آن بود که روزهای پرفروغ تکواندو در آینده نیز ادامه خواهد داشت و نسل جدیدی از طلاییان تکواندوى ایران در راه است.
اولین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان در شهریور به میزبانی باکوی آذربایجان انجام شد و ایران با 7 طلا، 4 نقره و یک برنز در هر دو بخش دختران و پسران بر سکوی قهرمانی تکیه زد.
دختران ایران که با هدایت مهرو کمرانی راهی این آوردگاه شده بودند، با تلاش مهلا مومن زاده، ستاره چابکی، دنیا محمدی و زهرا پوراسماعیل 4 بار بر سکوی قهرمانی رفتند و زهرا شجاعی نیز به گردن آویز نقره رسید.
همچنین در بخش پسران؛ شاگردان حسینعلی نعیمی در 6 وزن به فینال رسیدند و 3طلا (امیرحسین کولیوند، مهرداد خزایی پول، امیرحسین وقوعی)، 3 نقره (شاهین شیاسی، ابراهیم صفری و محمد امین پولادی) و یک برنز (محمدحسین زاهدی) کسب کردند.
یوسف کرمی سرگروه تیم ملی تکواندو که برای دیدن مسابقات نونهالان قهرمانی جهان و تشویق و روحیه دادن نمایندگان کشورمان به باکو آذربایجان رفته بود، پس از قهرمانی تیم ملی دختران و پسران تکواندو ایران، مبارزات زیبا و شجاعانه آنها را ستود و گفت: نسل طلایی دیگری در تکواندو در راه است.
در این رقابتها جام بهترین مربیان جهان به مهرو کمرانی و حسینعلی نعیمی تعلق گرفت.
در پایان این رقابت ها ، نونهالان شایسته کشورمان جام قهرمانی جهان خود را به کودکان مظلوم فلسطین و غزه اهدا کردند.
پنجمین دوره مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی جهان با حضور 111 ورزشکار از 37 کشور در ورزشگاه quotation mark دینامو quotation mark مسکو روسیه در 2 روز و در دو بخش پومسه و کیوروگی برگزار شد.
در این رقابتها که تیم ملی کشورمان با 3 تکواندوکار حضور داشت؛ مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی به نشان زرین طلا رسیدند و محمود جعفرزاده به مدال نقره دست یافت تا برای نخستین بار بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد.
حسین مدانلو هدایت تیم ملی کشورمان را در این رقابتها برعهده داشت و سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو نیز در این رقابتها حضور داشت.
در این رقابت ها تیم ملی روسیه و ترکیه با بیش از 15 شرکت کننده، به ترتیب به عناوین اول و سوم بخش مردان دست یافتند و حتی در برخی اوزان 2 تکواندوکار را برای مبارزه در اختیار داشتند اما تیم ملی ایران که تنها با 3 ورزشکار راهی مسکو شده بود، در کمال ناباوری سایر کشورها؛ 2 مدال طلا و یک نقره را بدست آورد و عنوان نایب قهرمانی جهان را از آن خود کرد.
سومین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا در سالن quotation mark کاخ ورزش quotation mark تاشکند ازبکستان برگزار شد و در پایان این دوره از مسابقات، تیم ملی پومسه ایران با 5طلا، 3 نقره و 3 برنز و با کسب 65 امتیاز در مجموع آقایان و بانوان بر سکوی نخست قاره کهن ایستاد، کره جنوبی با 5طلا و 2 نقره و با کسب 52 امتیاز نایب قهرمان شد و ازبکستان (کشور میزبان) با 2طلا، 7 برنز و با 40 امتیاز بر سکوی سومی قرار گرفت.
همچنین کمیته مسابقات ، حسینعلی نظری را به عنوان بهترین مربی آسیا و مرجان سلحشوری را به عنوان برترین بازیکن پومسه آسیا معرفی کرد.
هدایت تیم مردان بر عهده حسینعلی نظری بود و بانوان با هدایت مهناز مردانی در این رقابتها حضور داشتند.
تیم هانمادانگ ایران نیز در مسابقات جهانی هان مادانگ که در کره جنوبی برگزار شد، موفق به کسب 9 مدال طلا، 13 نقره و 11 برنز شد.
اما در بخش بزرگسالان، شاهد پرترافیک ترین سال ورزشی این رده سنى بودیم. تیم مردان و زنان ایران که المپیک ریو 2016 را پیش رو دارند؛ باید براى کسب سهمیه حداکثرى المپیک، یعنى 4 سهمیه مردان و 4 سهمیه زنان ، تلاش خود را اغاز مى کردند.
در ابتداى سال گذشته ، تیم مردان ایران در ازبکستان با 3 طلا (عاشورزاده، اسبقی و خدابخشی)، 2 نقره (نصرآزادانی و کرمی) و یک برنز (شیری) و در حالیکه تمام نمایندگانش موفق به کسب مدال شدند، مقتدرانه بر سکوى قهرمانى ایستاد و زنان نیز با یک نقره (خدابنده) و 3 برنز (رشیدی، حاجی پور و ایزدی) به کار خود پایان دادند.
در این رقابتها quotation mark بیژن مقانلو quotation mark عنوان برترین مربی و quotation mark بهنام اسبقی quotation mark عنوان فنى ترین بازیکن آسیا را به خود اختصاص دادند.
اما این پایان کار رقابتهاى تیم ملی ایران نبود و تکواندوکاران تیم ملى مردان که براى حضور در رنکینگ المپیک نیاز به جمع آوری امتیاز داشتند با حضور در تورنمنت آلمان (6طلا، یک نقره و یک برنز) و مسابقات آزاد کره جنوبى (3 طلا، یک نقره و یک برنز) جوانترهاى خود را به جمع 31 تکواندوکار برتر رنکینگ المپیک رساند تا ضمن کسب جواز حضور در مسابقات گرندپریکس، یک قدم به تصاحب هر 4 سهمیه المپیک نزدیک شود.

در زمستان 93 نیز تیم ملی مردان در تورنمنت فجیره امارات موفق به کسب 5 طلا، 5 نقره و یک برنز شد و با حضور در مسابقات آزاد هلند نیز در بخش مردان 4 طلا، 2 نقره و 2 برنز کسب کرد و بانوان نیز به 2 مدال نقره رسیدند.
نمایندگان ایران با حضور در 3 دوره مسابقات گرندپریکس موفق به کسب 3 طلا (خدابخشی 2بار و عاشورزاده)، یک نقره (عاشورزاده) و 5 برنز (مردانی 2بار، اسبقی 2 بار و حجی زواره) شدند و در فینال این رقابتها که 8 تکواندوکار برتر جهان مجاز به حضور بودند با 4 نماینده و کسب یک طلا (عاشورزاده)، یک نقره (خدابخشی) و 2 برنز (اسبقی و مردانى) به کار خود پایان دادند.
اما اوج هنرنمایی تیم ملى تکواندو، در بازیهاى آسیایی اینچئون بود جاییکه حتى خوشبین ترین کارشناسان نیز آن را دور از دسترس می دیدند.

شاگردان بیژن مقانلو در مهد تکواندوى جهان، 4 نشان زرین طلا (عاشورزاده، اسبقی، حجی زواره و خدابخشی) را به گردن آویختند و شاگردان مینو مداح نیز موفق به کسب 2 نقره (روحانی و خدابنده) و یک برنز (حاجی پور) شدند تا در پایان بازیهاى آسیایی عنوان بهترین رشته ورزشی کاروان ایران به تکواندو برسد.
عنوان سومى تیم مردان در مسابقات جام جهانى که با حضور 10 تیم برتر دنیا برگزار شد، دیگر افتخارافرینى تکواندو در سال 93 بود. جایی که همگان به بی عدالتى و ناداورى مکزیکى ها در روزى که میزبانى این رقابتها را برعهده داشتند، اذعان کردند!
اعطاى لقب سونامى به فرزان عاشورزاده ، جوان 18 ساله تکواندوى کشورمان از دیگر سوژه هاى خبرساز ورزش ایران و حتى جهان بود.
فدراسیون جهانى بعد از پایان رقابتهاى جام جهانى و فینال جایزه بزرگ یا گرندپریکس در حالى به عاشورزاده لقب سونامى داد که معتقد بود، او یکى از پدیده هاى سالهاى آینده تکواندوی جهان مى شود.
در پایان مسابقات جام جهانى و با اتمام سال ورزشی 2014 ؛ ایران 4 نماینده را در میان نفرهای اول تا ششم رتبه بندی یا رنکینگ المپیک داشت و غیر از این نفرها ، 6 تکواندوکار دیگر ایران در
میان نفرهای یک تا 36 رنکینگ المپیک بودند.
در پایان دسامبر 2015 ، نفرات اول تا ششم رنکینگ المپیک جواز حضور در المپیک را بدست خواهند آورد.

سال 93 به پایان رسید اما این پایان کار برای تکواندوی ایران نخواهد بود، ملی پوشان کشورمان در سال 94 ماراتنی سخت و نفس گیر را برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو در پیش روی خواهند داشت.
کسب سهمیه حداکثری المپیک دور از دسترس نیست و تکواندو این پتانسیل و ظرفیت را دارد که در المپیک 2016 نیز همچون سایر میادین یکی از موفقترین تیم های کاروان باشد.

بی‌تردید کارشناسان معتقدند؛ اگر ملی پوشان تکواندو برای رسیدن به المپیک ریو به خوبی تدارک
و حمایت شوند و دغدغه های معمول را نداشته باشند، می توانند نزدیکترین ورزشکاران به مدال المپیک باشند و یک نتیجه تاریخی را برای کشور عزیزمان رقم بزنند.
برگزارى مسابقات جام فجر تکواندو و مسابقات تکواندوى جام باشگاههاى اسیا، همکاری با تکواندوی نیروهای مسلح جهت میزبانی رقابتهای ارتش‌های جهان در بخش زنان و مردان از دیگر فعالیت هاى فدراسیون در سال 93 بود.
همچمین از دیگر اقدامات مهم این فدراسیون که مى توان به آن اشاره کرد، کسب 7 کرسی جهانى و اسیایی است.
در روزهای پایانی سال 93؛ با انتخاب سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران، سید محمد پولادگر و زهرا سروی در جمع مدیران برتر ورزش ایران قرار گرفتند و فرزان عاشورزاده بعنوان بهترین بازیکن مرد سال 93 انتخاب شد.
همچنین در پایان نشست تبیین سیاست ها و برنامه های فرهنگی قرآنی وزارت ورزش و جوانان، تکواندو فدراسیون برتر حوزه فعالیت‌های فرهنگی معرفی شد.

سازمان بسیج ورزش کشور نیز به خاطر رعایت مسائل فرهنگی در مسابقات تکواندوی جام فجر بانوان، با ارسال لوح تقدیر از سید محمد پولادگر و فدراسیون تکواندو قدردانی و تجلیل کرد.
همچنین سیدمحمدپولادگر بعنوان رئیس کمیسیون اخلاق کمیته‌ملی‌المپیک منصوب شد.
برگزاری لیگ دسته یک پومسه زنان و مردان، لیگ برتر پومسه زنان و مردان، لیگ نونهالان پسر و دختر، لیگ خردسالان دختر و پسر، لیگ دسته یک نوجوانان دختر و پسر، لیگ برتر نوجوانان پسر، لیگ جوانان (جام امید)، لیگ دسته یک جوانان-یزرگسالان دختر‌ (جام کوثر)، لیگ دسته یک جوانان – بزرگسالان مردان (جام نقش جهان) و لیگ برتر جوانان-بزرگسالان مردان (جام خلیج فارس) از فعالیت‌های سازمان لیگ فدراسیون تکواندو بود.

پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Great_orod_15

تهران/ خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی 1394/01/12
باشگاه آ اس رم ایتالیا روز سه‌شنبه اعلام کرد جروینیو مهاجم ساحل عاجی این تیم به علت پارگی عضله پای راست سه هفته از میادین ورزشی دور خواهد بود.
بدین ترتیب وی بازی روز شنبه مقابل ناپولی را که قرار است در چارچوب رقابت های هفته بیست و نهم فوتبال قهرمانی باشگاه‌های ایتالیا سری آ برگزار شود، از دست خواهد داد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از رم، زمانی که این مهاجم ملی‌پوش ساحل عاجی اوایل ژانویه تیم خود را برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا ترک کرد، آ اس رم به شدت افت کرد. وی پس از بازگشت از این رقابت‌ها، به علت خستگی نتوانست حضور چشمگیری در تیم باشگاهی اش داشته باشد و از دیدار مقابل فاینورد در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا در بیست و هفتم فوریه تاکنون موفق به گلزنی نشده است. وی در رقابت‌های سری آ نیز از سی‌ام نوامبر تاکنون گلزنی نکرده است.
154/106
پيروزي تيم ملي فوتبال عراق بر کنگو در بازي دوستانه Great_orod_16

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی 1394/01/12
در بازی های دوستانه فوتبال، تیم ملی فوتبال عراق، کنگو را شکست داد.
در این بازی که در ابوظبی برگزار شد تیم ملی فوتبال عراق با گل دقیقه 59 قاسم، جمهوری دموکراتیک کنگو را شکست داد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه،در دیگر بازی دوستانه که در مسکو برگزار شد، تیم ملی فوتبال روسیه با نتیجه صفر بر صفر در برابر میهمانش،‌ قزاقستان متوقف شد.
دلارام
دلارام

تعداد پستها : 132

http://newss.nstars.org

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه