المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 11 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 11 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Vote_rcapمسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Voting_barمسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Vote_lcap 
ایمان صفدری
مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Vote_rcapمسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Voting_barمسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند.

مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند. Empty مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند.

پست من طرف دلارام 05.03.15 12:48

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: مسئولان باشگاه به فکر مشکلات مالی کادر فنی استقلال هم باشند.

درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت:‌ در نیم فصل اول مشکلاتی داشتیم که نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم. در برخی از بازی‌ها همه مدافعان را در اختیار نداشتیم و این مسئله مشکلاتی برای تیم ایجاد کرده بود با این وجود نیم فصل دوم را خوب آغاز کردیم و تیم در حال حاضر شرایط بهتری نسبت به نیم‌فصل اول دارد.

وی در مورد وضعیت دروازه‌بان‌های استقلال عنوان کرد: هر 3 دروازه‌بان استقلال آماده هستند و در شرایط خوبی به سر می‌برند. آمادگی آنها به گونه‌ای است که حتی فرزین گروسیان دروازه‌بان سوم ما نیز می‌تواند درون دروازه قرار بگیرد.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال در خصوص مشکلات مالی این تیم گفت: متاسفانه تیم با مشکلات مالی مواجه است که به این مسئله باید مسائل مالیاتی را هم اضافه کرد. در حالی برای من 44 میلیون تومان مالیات آمده که در طول 3 فصل گذشته 100 میلیون تومان هم دریافتی نداشته‌ام و مطالباتی نیز از دوران حضورم در تراکتورسازی تبریز و سپاهان دارم که هنوز پرداخت نشده است. همیشه کادر فنی دیرتر از بازیکنان پول می‌گیرد و مسئولان باید به فکر مشکلات کادر فنی هم باشند.

بوستانی تصریح کرد: بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل باشگاه تلاش زیادی می‌کند و دستش خالی است وگرنه او از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند. امیدوارم هرچه زودتر مشکلات مالی برطرف شود.

-------------------------------

انتقال بازیکنان زیر ۲۳ سال در طول فصل آزاد شد

طبق اعلام رئیس سازمان لیگ بازیکنان زیر ۲۳ سال باشگاه‌ها می‌توانند در طول فصل از یک باشگاه به باشگاه دیگر منتقل شوند.
خبرگزاری فارس: انتقال بازیکنان زیر ۲۳ سال در طول فصل آزاد شد

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در نشست خبری رونمایی از سامانه شصت نود عنوان کرد: در راستای جوانگرایی مقرر شد بازیکنان زیر 23 سال نه فقط در زمان نقل و انتقالات بلکه در طول فصل بین باشگاه‌ها جابجا شوند. این قانون را در راستای حمایت از جوانگرایی در فوتبال ایران تصویب کرده‌ایم.

انتهای پیام/ک
دلارام
دلارام

تعداد پستها : 132

http://newss.nstars.org

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة