المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 8 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 8 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Vote_rcapسخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Voting_barسخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Vote_lcap 
ایمان صفدری
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Vote_rcapسخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Voting_barسخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران

5 مشترك

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران

پست من طرف behnaz 10.01.15 9:12

حکیم ارد بزرگ سخنان بسیار زیبا و آموزنده ایی دارد خواهش می کنم در این تایپیک فقط سخنان این فیلسوف بزرگ را بگذارید .

ممنون از همکاری همه دوستان عزیزم

شنیدیم این یگانه عرصه فلسفه که به حق بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران است دچار بیماری کبد و دیابت می باشند و در بیمارستان بستری هستند، از عمق دل و جان به درگاه خداوند منان دعا می کنیم حکیم عزیزمان هر چه زودتر بهبود یابند و همچنان باعث دلگرمی اهل دانش و اندیشه باشند .

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Nzn0qgسخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران WAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

در زمانی که بسیاری از اهل اندیشه در کشورمان کتابهای دهها جلدی می نوشتند تا بگویند ما چقدر خارق العاده هستیم حکیم ارد بزرگ با جملات قصارش که روح و روان آدم را نوازش می دهد به دل جوانان نزدیک شد . امروز سخنان او همه جا دیده می شود همه جا...
از رادیو و تلویزیون تا سریالها ... البته در بیشتر مواقع اسم حکیم ارد بزرگ برده نمی شود اما می شود آنها را بسیار در برنامه های پر بیننده تلویزیون همچون مجموعه خندوانه و یا برنامه دورهمی شنید .
جملات و روزنامه ها که دیگر لبریز از سخنان حکیم بزرگ هستند .
تا قبل از حکیم بزرگ تمام کتابها و مجلات پر بود از سخنان نیچه و ناپلئون و ... اما الان همه آنها به حاشیه رفته اند .
دوست دارم این تایپیک هم بشود مجموعه کاملی از سخنان حکیم ارد بزرگ .
دوستان هر کدام توانستید به جز خود جملات حکیم به مسائل دیگری هم دقت بکنیم . اگر بشود در مورد آنها مطلب نوشت یا به فراخور تاریخ به آنها بپردازیم هم خیلی خوب است . مثلا برای روز درختکاری می شود از جملات حکیم در مورد درختکاری و محیط زیست استفاده کرد یا برای جشن نوروز هم می شود از جملات حکیم در این مورد کمک گرفت.

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Fatemeh_mashayekhi

کارگران کوشا و دلسوز، براستی گردن فرازان یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

بلندای پرچم یک سرزمین، در دستان کارگران و کارآفرینان کوشا و دلسوز است. حکیم ارد بزرگ

فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ

کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک سرزمین است. حکیم ارد بزرگ

کارگران و کارآفرینان، نیکبختی را به مردم سرزمین خویش هدیه می دهند. حکیم ارد بزرگ

اگر می خواهید جهان، در برابر کشورتان کرنش کند، پیوسته به کارگر و کارآفرین بپردازید دردهای آنها را کم کنید و آنچه برای گسترش کارشان می خواهند را در اختیارشان بگذارید ، چرا که آنها فر یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

پنجاه سال است که عربستان سعودی همه توان خود را برای درگیر نمودن ایران با دیگر همسایگانش به کار گرفته، ریشه جنگ ایران و عراق، عربستان سعودی است ، عامل ایجاد طالبان، القاعده و امروز داعش عربستان سعودی است و همه اینها برای آن است که ایرانیان را برده خود بسازند. حکیم ارد بزرگ

دوستی و همزیستی ایران با همسایگانش ، کابوس هر شب عربستان سعودی است. حکیم ارد بزرگ

سایت ویکی پدیا ی فارسی و شبکه بی بی سی، دو روی یک سکه هستند، آنها از سیاستمداران و روشنفکران ضعیف و وابسته حمایت می کنند، تنور جدایی طلبان داخلی و فرقه های رنگارنگ را گرم می  کنند، اختلاف افکنی بین ایران و کشورهای اطراف آن، بویژه افغانستان را دنبال می کنند تا مام میهن، ایران را، به دریایی از خون و کشتار همچون عراق، سوریه و لیبی بدل کنند. در پشت این شعبده اهریمنی، رقص شمشیر عربستان سعودی دیدنی است. حکیم ارد بزرگ

هشدار ! شبکه بی بی سی و سایت ویکی پدیا ، بدنبال تجزیه ایران هستند. حکیم ارد بزرگ

سایت ویکی پدیا فارسی، ابزار دشمنان ایران است. حکیم ارد بزرگ

آزادی هدیه و کادو نیست، آزادی مسئولیت است و بی شک مردم تن پرور و بی مسئولیت آزادی ندارند. حکیم ارد بزرگ

تنها آدمهای خودخواه و دیرباور، تجربه تاریخی را به هیچ می گیرند و پیوسته لنگر کشتی پیشرفت را به کف دریای خودخواهی خویش می اندازند روند پویش همگانی را کُند می کنند. حکیم ارد بزرگ

آدمیان، فرزند تاریخ و زمانه خود هستند. حکیم ارد بزرگ

شادی کجاست ؟ جایی که همه ارزشمند هستند . حکیم ارد بزرگ

سوگند به مهر که هیچ اندیشه ایی بی آن توان ایستایی ندارد . حکیم ارد بزرگ

آزادیخواهان ، شایسته ترین اساطیر هر سرزمین هستند . حکيم ارد بزرگ

برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ

نزدیک شدن به آدمهای بی خرد ، تاوانی دهشتناک دارد .  حکیم ارد بزرگ

نفرین به دلی که آه ستمدیدگان را نمی شنود، و دست گیر آدمیان نمی شود.  حکیم ارد بزرگ

همواره برای پاسخگویی به یورش دشمنان سرزمین خویش ، آماده باشیم .  حکیم ارد بزرگ

هیچگاه ، از راستی و درستی خویش آزرده مباش ، چرا که در انتهای هر رویداد ، پیروزی از آن توست .  حکیم ارد بزرگ

آدمهای خودخور و ناتوان ، امید دیگران را هم می خورند. حکيم ارد بزرگ

بدترین اندیشه ها ، روان ما را به تنهایی و خلوت فرا می خوانند ، آدمیان باید درکنار هم ، شاد باشند و برای پیشرفت و امنیت سرزمین خویش ، کوشش کنند . حکیم ارد بزرگ

عشق ، همچون توفان ، سرزمین غبار گرفته وجود را پاک می کند و انگیزه رشد و باروری ، روزافزون می گردد . حکیم ارد بزرگ

تنها مردم سالاری و دموکراسی، دانش اجتماعی توده مردم را بالا خواهد برد . حکیم ارد بزرگ

گسترش آزادی های همگانی زمینه ساز رشد در پهنه فرهنگ و هنر، اقتصاد و صنعت، دانش و آموزش، مراوده ها و گردشگری و ... می گردد . حکیم ارد بزرگ

گروه هدفمند ، کمتر دچار سردرگمی ، و از هم پاشیدگی می شود . حکیم ارد بزرگ

گروههای سیاسی هوشمند و کاردان ، در پی نابودی و مرگ رقیب خویش نیستند . حکیم ارد بزرگ

مردم باید به دنبال برنامه های پیشنهادی احزاب سیاسی باشند ، نه سابقه مدیریتی ، مدرک تحصیلی و چشم و ابروی نامزد انتخابات . حکیم ارد بزرگ

مردم در پی گزارش روزانه سیاستمداران نیستند ، آنان دگرگونی و بهروزی زندگی خویش را خواستارند . حکیم ارد بزرگ

مردم هوشمند به نامزدهای مستقل انتخابات رای نمی دهند ، چون می دانند تضمینی برای انجام وعده های انتخاباتی آنها وجود ندارد . حکیم ارد بزرگ

تندرستی، پرشگاه روان بیدار است ، برای گشودن دروازه های پیروزی . حکیم ارد بزرگ

فراموش نشدنی ترین آموخته ها ، آنهایی است ، که اندوهی فراوان برای بدست آوردنشان کشیده ایم .  حکیم ارد بزرگ

عشق یگانه است، در درون آدم عاشق، رستاخیز و توفانی بزرگ برپاست. حکیم ارد بزرگ

آدم های خودخور و نالان ، دوستان خوبی برای ما نیستند .  حکیم ارد بزرگ

آدمهای بی نظم، جان خود و دیگران را به خطر می اندازند. حکیم ارد بزرگ

آدمهای کوچک ، رازهایشان هم کوچک است .  حکیم ارد بزرگ

چه بسیار آدمهای مغروری دیدم که فریاد می زدند و می گفتند ما فروتن و خاکی هستیم . حکیم ارد بزرگ

خویش را خوار نکنیم ، ارزش خود را براستی بدانیم . حکيم ارد بزرگ

بردباری در توان هر کسی نیست ، کسانی که بردبارند ، فرمانروایی می کنند .  حکیم ارد بزرگ

بهترین آموزگار استاد ، شاگرد اوست .  حکیم ارد بزرگ

بهترین آموزگار، پیوسته با تشویق، شاگردان را به آموختن دلگرم می سازد. حکیم ارد بزرگ

بیداری و خیزش مردمی ، بدون آگاهی ، شدنی نیست .  حکیم ارد بزرگ

پرسشگری ، خصلت نیک کودکی است ، که آن را باید تا پایان زندگی به همراه داشت .  حکیم ارد بزرگ

پیامد دانایی ، پذیرفتن بار ساماندهی دیگران است .  حکیم ارد بزرگ

تا اندیشه ایی پاسخگو در بین نباشد ، کجروی ادامه خواهد داشت . حکیم ارد بزرگ

تاوان بزرگی ، تنهاییست . حکيم ارد بزرگ

میهن دوستان ، آبادگرند نه کشتارگر ... حکیم ارد بزرگ

با ولخرجی تنها مال نمی رود ، زمان ارزشش فراتر است و آن هم نابود می شود .  حکیم ارد بزرگ

توانایی ، از پس آگاهی و کوشش بسیار ، بدست می آید . حکیم ارد بزرگ

توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود . حکيم ارد بزرگ

بزرگان ، بی باکند ، آنها خوی برتر خویش را ، به آیندگان هدیه می دهند .  حکیم ارد بزرگ

کشتارگاهی خاموش را دیده اید ؟ آری من دیده ام ، کشتارگاه خاموش درختان . حکیم ارد بزرگ

گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند . حکیم ارد بزرگ

سخن بدون پشتوانه ، گزاف گویی است. حکیم ارد بزرگ

آدمهای آرمانگرا ، هنگامیکه به نادرست بودن آرزویی پی می برند ، همان دم رهایش می کنند . حکیم ارد بزرگ

هیچ اهرمی ، همچون بردباری و امید ، نمی تواند سختی ها را از پیش پایمان بردارد .  حکیم ارد بزرگ

بیش از دشمن، از سربازان ترسو و بی نظم، باید هراسید . حکیم ارد بزرگ

چه خوب و بجاست که هر خانواده ، بین دو تا سه فرزند داشته باشد. حکیم ارد بزرگ

از نامهربانان دوری کنید، تا از آتش خشم و کین آنها در امان مانید. حکیم ارد بزرگ

خوارترین کارفرما ، کسی است که با ندادن و یا کم کردن دستمزد زیر دست خویش ،ناراستی پیشه نموده و فرمانروایی می کند .  حکیم ارد بزرگ

برآیند داشتن خرد ، بینایی و پرواز بیشتر فکر و اندیشه است. حکیم ارد بزرگ

بردباری ، بهترین سپر در روزهای سخت و ناپایداریست .  حکيم ارد بزرگ

شادی را به یکدیگر هدیه دهیم، شادی، برآیند مهر و  دوستی است. حکیم ارد بزرگ

بیچاره سرزمینی که فقر و تنگدستی در آن یک ارزش پنداشته می شود ، باید به پا خواست و کار کرد و خود را از تنگدستی رهانید  .   حکیم ارد بزرگ

پس از هر درد و رنجی، در پی زندگی و شادمانی باش، نه درد و رنجی دیگر. حکیم ارد بزرگ

آدمهای فرهمند و خودباور ، بدنبال کف زدن دیگران نیستند ، آنها به شکوه و ارزش کار خود ، باور دارند .  حکیم ارد بزرگ

بیش از شش ماه ، به امید بازگشت همسر جدا شده خویش ، مباش .  حکیم ارد بزرگ

پاسداشت مهر پدر و مادر ، یکی از بزرگترین خوشبختی هاست . حکیم ارد بزرگ

کوشش کنیم نامی بر فرزند خویش بگذاریم که مردانه و زنانه بودن آن روشن باشد، کاری نکنیم که فرزندمان در آینده از گزینش امروز ما ، همه جا شرمنده باشد. حکیم ارد بزرگ

کینه را از خود دور کن، چرا که خرمن مهر و پاکی ات را به آتش می کشد. حکیم ارد بزرگ

آنکه آرمانش را ساده و باز نموده ، کمتر دچار سر در گمی می گردد. حکیم ارد بزرگ

برخی به "ارد" می گویند دارا هستیم اما باز هم از زندگی لذت نمی بریم ؟ به آنها می گویم : به دیگران مهربانی کنید و ادب را بکار گیرید تا آنها شما را سرشار از واژه های زیبا کنند . بخش بزرگی از خوشبختی ما در کام و دهان دیگران در بند است ، آنها را با خوبی و نیکی ، آزاد و رها کنیم . حکيم ارد بزرگ

بریدن پیوندی پاک ، فرو ریزی دهشتناکی است .  حکیم ارد بزرگ

بزرگترین چاله زندگی زیاده خواه ، پذیرفتن کاریست که در توانش نیست. حکیم ارد بزرگ

بزرگترین گمشده های ما در زندگی ، نزدیکترین ها به ما هستند .  حکیم ارد بزرگ

بزرگداشت ، بخشش بی ریای مهر است ، مهری که با آن می توان بوی بهار را همیشه همراه داشت .  حکیم ارد بزرگ

بزرگداشت آدمیان ، شکوفایی فرهنگ را در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ

هم آوایی و هم آهنگی بین نام فرزندان خوب است، اما این بهانه ای برای گزینش یک نام بد، برای فرزند تازه ما نیست. حکیم ارد بزرگ

همای بخت بر شانه ات نخواهد نشست ، مگر آنکه شانه ای به گستره و پهنای کوهستان داشته باشی .  حکیم ارد بزرگ

خودخواه ترین آدمیان ، در کوهستان ، دوستی و مهر را ، با جان و دل پذیرا می شوند .  حکیم ارد بزرگ

دارایی یک کشور ، تنها در بانک ها نیست ، گونه های گیاهی و جانوری ، دارایی بسیار با ارزشتری است . حکیم ارد بزرگ

در کوهستان ، ارزش دستان مهرآمیز آدمیان را ، براستی می توان فهمید . حکیم ارد بزرگ

آدمها را آنگونه بخواهیم که هستند ، نه آنگونه که می خواهیم .  حکيم ارد بزرگ

آدمهای کوچک در کوچه و خیابان با صدایی بلند قهقه می زنند و فریاد می کشند. حکیم ارد بزرگ

آدمیان با یکدیگر یکی نیستند ، زنان و مردان ، هر یک بگونه ایی می اندیشند ، یکی دانستن آدمیان درست نیست . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

دختر مهربان ، خوشبختی بی پایان پدر و مادر است.  حکیم ارد بزرگ

دخترها نیز می توانند خواستگاری کنند . حکیم ارد بزرگ

آدمیان ترسو و ناکارآمد ، خود را در دنیای صوفیانه ، پیروز می بینند .  حکیم ارد بزرگ

آدمیان خونریز ، از همه ترسوتر هستند . حکیم ارد بزرگ

آدمیانی که با دیگران رو راست نیستند ، با خود نیز ، بدین گونه اند . حکیم ارد بزرگ

آنانیکه تنها به خود می اندیشند ، براستی بزهکارند . حکیم ارد بزرگ
behnaz
behnaz

تعداد پستها : 11
آدرس پستي : شیراز - بلوار چمران - خیابان شاهد

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty رد: سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران

پست من طرف دلارام 05.03.15 12:35

سخنان ارد حکیم به روحیاتم نزدیکه وقتی می خونمشون حس می کنم یه صداقت و خردمندی خاصی در اونها هست . روی کادوی تولد برای نزدیکترین دوستم نوشتم :
جام زندگي را ، تنها با مي مهر و دوستي پر کن . ارد حکيم
دلارام
دلارام

تعداد پستها : 132

http://newss.nstars.org

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty آدم بزرگ، مهربان و با گذشت است. حکیم ارد بزرگ

پست من طرف دلارام 02.08.15 0:49

از خودگذشتگی ، نخستین پایه مهرورزی است .

از نامهربانان دوری کنید تا از آتش خشم و کین آنها در امان مانید.

آدم بزرگ، برای شادی مردم و آبادی سرزمین خویش، از خود گذشتگی و جانفشانی می کند. حکیم ارد بزرگ

آدم بزرگ، مهربان و با گذشت است. حکیم ارد بزرگ

آدم شایسته ، بخاطر بدی هایی دیگران ، نامهربانی پیشه نمی کند. حکیم ارد بزرگ

آدم شایسته ، مهربانی دیگران را با مهربانی پاسخ می دهد. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان ، هزاران کهکشان مهر در درون ما می بینند ، ستاره هایی که هیچگاه آنها را باور نداشته ایم. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان ، همواره خوبی ها را می بینند ، و بدیها را چه زود می بخشند. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان را ، نمی توان فراموش ساخت. حکیم ارد بزرگ

دلارام
دلارام

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty رد: سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران

پست من طرف دلارام 02.08.15 0:51

آدمیان تنها با مهر ، به یکدیگر گره می خورند. حکیم ارد بزرگ

آنکه مهربان نیست ، بیمار است. حکیم ارد بزرگ

آنکه همراه است و یاور، هر نفسش، بهایی بی انتها دارد. حکیم ارد بزرگ

آواز مهربانی، از هر سنگ نگاره ای، ماندگار تر است. حکیم ارد بزرگ

آیا ما مهربان هستیم ؟! آنگاه که در هنگامه دیدار نزدیکان و یا رهایی از رنج و سختی ، جانداری را سر می بریم و با ریختن خونش جشن می گیریم ؟! به جای این کارها درخت بکاریم، نان و شیرینی ببخشاییم و دستگیر تنگدستان بوده و براستی مهربان باشیم. حکیم ارد بزرگ

با کسانی که دستشان به خون دیگران آغشته است ، نمی توان مهربان بود. آنها را باید به قانون سپرد، "ارد" مهربانی را ، همانند بسیاری موارد دیگر ، مطلق نمی داند. حکیم ارد بزرگ

با مهربانی، لبخند و مهر شیر درنده را هم خواهیم دید. حکیم ارد بزرگ
دلارام
دلارام

پست من طرف behnaz 02.11.15 0:10

ممنونم از همکاریت دلارام جان

لطف کردی

آگاهی ، تنها راه رسیدن به آزادیست . حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف جهان)

به نام آزادی ، نمی توان کسی را کشت . حکيم ارد بزرگ

تنها مردم آزاده و همدل می توانند سازنده یک فرمانروایی بزرگ و نیرومند شوند . حکیم ارد بزرگ

کارآفرینان ، دستان یاری بخش آدمیان هستند .  حکیم ارد بزرگ

دوستی و مهر، امید می آفریند و امید، نیاز زندگیست. حکیم ارد بزرگ
behnaz
behnaz

پست من طرف behnaz 14.11.15 0:57

از سفر کرده، ارزش سرزمین مادری را بپرس.  حکیم ارد بزرگ

افسوس که چشمان مردم میهنم، مردگان را بیش از زندگان می بینند.  حکیم ارد بزرگ

مردمداری ، بهترین خوی یک سیاستمدار است . حکیم ارد بزرگ

بزرگداشت ، در هر کجا می تواند باشد از خانه تا کارخانه ، از دبستان تا دانشگاه و از روستا تا شهر .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نوین)

آگاه ، بر داشته های خود بیناست .  حکیم ارد بزرگ

عشق و شیفتگی ، مهر و مهربانی نهفته در درون ما را ، بیدار و جاری میسازد . حکیم ارد بزرگ 

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Photo_2

سخن بزرگان ، اندیشه ما را ، پولادین می سازد. حکیم ارد بزرگ

سخن مهر آمیز و دلگرم کننده، می تواند از فانوس کوچک ، ستاره بسازد.  حکیم ارد بزرگ

سخن مهر آمیز و دلگرم کننده را، باید از همه سو بشنویم. حکیم ارد بزرگ

سخن خردمند، راه رسیدن به خوشبختی را کم می کند و سخن نادان تباهی را نزدیک می سازد .

سخن و مهر پاک، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ

سخنان برگزیده بزرگان ، شاه کلید درهای بسته زندگیست . حکیم ارد بزرگ 

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Photo_3

خوی مهربان ، ریشه در سرشت پاک گیتی دارد. حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

روان پاک ، برای همگان ، آرزوی بهروزی و شادمانی می کند .  حکیم ارد بزرگ

روان مردگان و زندگان ، در یک گردونه می چرخد. حکیم ارد بزرگ

اسم پسر ایرانی . اسامی ایرانی . اسم پسر . اسم ایرانی پسر . اسامی پسر ایرانی . اسم دختر . نام پسر ایرانی . اسامی دختر . نامهای اصیل ایرانی پسر . اسم اصیل ایرانی پسر . اسامی . نام پسر . اسم ایرانی . اسم پسر اصیل ایرانی . اسم پسر فارسی . حکیم ارد کبیر کیست . اسم های دختر  . اسامی زیبای پسرانه . اسامی پسر . نامهای پسرانه ایرانی . اسم های اصیل ایرانی پسر . اسم پسرانه . اسم پسر ايراني قشنگ . اسم ایرانی دختر . اسم زیبای پسر . معنی اسم یاحا . اسم های ایرانی . اسم دختر اصیل ایرانی . نامهای ایرانی . اسم پسر ایرانی اصیل . نامهای اصیل ایرانی . اسم پسر ایرانی جدید . اسم های پسر ایرانی . اسامی پسران ایرانی . اسم قشنگ دختر . اسم دختر خاص . اسمهای زیبای ایرانی . اسم زیبای پسرانه . اسم دختر خاص و تک . اسامی دخترانه ایرانی . اسم های دختر ایرانی  . اسامی دختر ایرانی . اسم پسر زیبا . اسم پسر جدید .ارد کبیر . نام های ایرانی . ناامهای ایرانی  . اسامی زیبا . اسامي دختر ايراني iran  . اسم های خاص ایرانی . اسم ایرانی پسرانه . اسم خاص پسر . اسم های اصیل ایرانی . اسامی پسر ایرانی اصیل با معنی . اسامی زیبای دخترانه  . استاد ارد حکیم . اسم دخترانه . نامهای دخترانه . اسم دختر ایرانی . نامهای زیبای دخترانه . اسم پسرانه ایرانی
المرفقات
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Attachment
bozorgtarin_filsof.jpg * اينترنت ارزش زمان را به آدميان يادآوري نمود، و بي شک جهان رو به خلاصه گرايي در متون و نوشته هاست . حکيم ارد بزرگلا تتوفر على صلاحيات كافية لتحميل هذه المرفقات.(130 Ko) عدد مرات التنزيل 0
behnaz
behnaz

پست من طرف ایمان صفدری 14.11.15 13:46

در فلسفه حکیم ارد بزرگ انسانیت و آزادی جایگاهی ویژه دارد

حکیم ارد بزرگ می گوید : به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت ، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود.

و درباره آزادی هم می گوید : آگاهی ، تنها راه رسیدن به آزادیست .

حال چگونه می شود چنین آدمی را دوست نداشت ؟؟؟

ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Empty چه قشنگ گفتی و نوشتی دلارام جون

پست من طرف Anahita 26.11.15 21:58

دلارام نوشته است:سخنان ارد حکیم به روحیاتم نزدیکه وقتی می خونمشون حس می کنم یه صداقت و خردمندی خاصی در اونها هست . روی کادوی تولد برای نزدیکترین دوستم نوشتم :
جام زندگي را ، تنها با مي مهر و دوستي پر کن . ارد حکيم

دلارام جون منم دقیقا همین احساس رو دارم برای همین به حکیم ارد بزرگ میگن بزرگترین متفکر جهان . چون سخنانش بسیار خردمندانه و زیبا است :

سامانه گیتی ، با آنکه یکنواخت پنداشته می شود ، ولی رو به پویش و پیشرفت است . گردش آرام هستی ، نباید ما را فریب دهد ، ما بخشی از یک دگرگونی بزرگ ، در گیتی هستیم. حکیم ارد بزرگ

سخت ترین پرسش ها ، هم اساسی ساده دارند. حکیم ارد بزرگ

شورشهای آدمیان ، با بسامدهای پر توان گیتی ، خیلی زود به سامانه درست خویش باز می گردد. حکیم ارد بزرگ

کسانی را که نابود کننده داشته های دیگران هستند را باید به کارهای بدنی واداشت ، تا کمکی به خویش و دیگران باشند. حکیم ارد بزرگ

مهمترین قانون و هنجار گیتی ، مهربانیست. حکیم ارد بزرگ

نگاهداری ساختار بیمار از نادانی است ، باید راهکاری درست ، برای درمان آن یافت . حکیم ارد بزرگ

نیرومندترین ساختارها ، نرم ترین آنهاست ، ساختارهای خشک و سخت ، خیلی زود ، نابود می گردند . حکیم ارد بزرگ

اين مطلب آخرين بار توسط Anahita در 26.11.15 22:03 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Anahita
Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

تعداد پستها : 13

پست من طرف Anahita 26.11.15 22:01

دریاها نماد فروتنی هستند ، در نهان خود ، کوه هایی بلندتر از خشکی دارند ، ولی هیچ گاه ، آن را به رخ ما نمی کشند. حکیم ارد بزرگ

دوری از آرمان و هدف ، آشفتگی و پریشانی روان ما را در پی دارد.  حکیم ارد بزرگ

روان ، همواره تشنه پرواز و بالا بردن خواسته های آدمی است ، این سرشت خوب ، همان ریشه بالندگی آدمیست.  حکیم ارد بزرگ

روان آدم های شاد ، از بیماری و نابودی ، به دور است . حکیم ارد بزرگ

ادب و کردار نیک ، از جهان بزمگاهی خواهد ساخت. حکیم ارد بزرگ

اگر آدمیان می دانستند در این آبی بیکران گیتی ، چقدر کوچک و تنها و آسیب پذیر هستند یک آن هم ، هم را تنها نمی گذاشتند و یار و غمخوار یکدیگر بودند. حکیم ارد بزرگ

شادی و بهروزیمان را با ارزش بدانیم ، تن رنجور ، نیرویی برای ادب و برخورد درست برجای نمی گذارد. حکیم ارد بزرگ

از شنیدن آهنگ ها ، داستانها و رویدادهای غم انگیز ، دوری کنیم. حکیم ارد بزرگ

از مردم غمگین ، نمی توان امید بهروزی و پیشرفت کشور را داشت. حکیم ارد بزرگ
Anahita
Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

پست من طرف Anahita 26.11.15 22:19

ادب ، نمایه آغازین خرد است. حکیم ارد بزرگ

سیاستمدار ناتوان ، به جای گفتگو با خردمندان و آگاهان ، با چاپلوسان نادان ، نشست و برخاست می کند. حکیم ارد بزرگ

سیاستمدار ناتوان ، کارش هرز نیروهاست. حکیم ارد بزرگ

سیاستمدار نیک ، به دنبال دل و مهر مردم سرزمین خویش است. حکیم ارد بزرگ

ادب خویش را هیچگاه فرو مگذار ، با وجود آنکه مورد ریشخند باشی. حکیم ارد بزرگ

ادب دارای ریشه است ، خانواده و فامیل ، نژاد و تبار ، سرزمین و زیستگاه ، همه و همه ، بر میزان ادب هر آدمی تاثیر گذارند. حکیم ارد بزرگ

ارزش استاد را دانستن هنر نیست ، وظیفه و بایستگی است. حکیم ارد بزرگ

سخن و مهر پاک، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ

سخنان برگزیده بزرگان ، شاه کلید درهای بسته زندگیست. حکیم ارد بزرگ

سخنان بزرگان ، بر دلها می نشیند چون دلسوزانه و آگاهی بخش است. حکیم ارد بزرگ

نخستین کسانی که در آتش دوستی پسران و دختران نوجوان می سوزند ، خاندان آنهاست. حکیم ارد بزرگ

نظام آموزشی که در آن تشویق جایی ندارد بیمار و بی ارزش است. حکیم ارد بزرگ

نظم، واژه ساده را سرودی ماندگار می سازد و نت های گوناگون را نوایی گوش نواز و آهنگین ، نظم همان چیزی است که با آن، می توان شاهکار ها آفرید. حکیم ارد بزرگ

نظم باید در همه امور زندگی ما هویدا شود. حکیم ارد بزرگ

مردمی که نگاه میهنی و آرزوهای خویش را به فراموشی سپرده اند ، همچون بیماران آسیب پذیرند. حکیم ارد بزرگ

مهم نیست تا چه اندازه رشد کرده ایم ، مهم این است که ، از آرمان هایمان دور نشده باشیم . حکیم ارد بزرگ

کشورهای زیاده خواه ، پیشتازی خویش را ، در نا امنی و پلشتی سرزمین های دیگر می بینند. حکیم ارد بزرگ

خودت را بشناس و به آن ببال. حکیم ارد بزرگ

خویش را خوار نکنیم ، ارزش خود را براستی بدانیم . حکیم ارد بزرگ

خویشتن خویش را ، دوست داشته باشیم. حکیم ارد بزرگ
Anahita
Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

پست من طرف Anahita 26.11.15 22:21

اینترنت ، تا این زمان ، بزرگترین دستاورد دانش آدمیان بوده است. حکیم ارد بزرگ

اینترنت ، دستگاه شتاب دهنده شکوفایی اندیشه آدمیان است. حکیم ارد بزرگ

اینترنت ، مهر و دوستی ، میان آدمیان را افزون نمود. حکیم ارد بزرگ

کوهستان ، نهیب مهر است و دوستی. حکیم ارد بزرگ

گریزی از بازگشت کنش های ما نیست ، آنچه بر زیست بوم خویش جاری ساخته ایم ، خیلی زود دامن گیرمان خواهد شد. حکیم ارد بزرگ

سخنان و جملات اُرُد ، پنداشت ها و دل نگرانی های او، برای آیندگان است. حکیم ارد بزرگ

شادم از اینکه هیچگاه ، کارمند دولت نشدم. حکیم ارد بزرگ

هر گاه ، با هزار واژه مهر ، به سوی مردم میهنم شتافتم ، تنهاترین ایرانی بودم. حکیم ارد بزرگ

از پیروزی و شکست دیگران ، می توان پندها گرفت. حکیم ارد بزرگ

اگر زندگی را در نرمش و جاری بودن بدانیم ، هیچ گاه نمی شکنیم. حکیم ارد بزرگ

اندیشه را می توان در بند کشید ، اما نابود شدنی نیست. حکیم ارد بزرگ

Anahita
Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

پست من طرف ایمان صفدری 13.12.15 0:33

* سخن آموزگاراني که نواي مهرباني سر مي دهند، در سينه و جان شاگردان جاودانه مي ماند. حکيم ارد بزرگ
* سوگند به مهر که هيچ انديشه اي ، بي آن توان ايستايي ندارد. حکيم ارد بزرگ
* کساني که از جهان مهربان درون خويش دور شده اند، همواره زندگي را بر خود سخت مي کنند. حکيم ارد بزرگ
* ماندگارترين نوا، آهنگ مهرباني است. حکيم ارد بزرگ
* مردي که نفس و مهر يک زن، همراهي اش نمي کند، همواره خويشتن را مي خراشد. حکيم ارد بزرگ
* مهر و مهرباني، درخشش باورهاي پاک درون آدميان است. حکيم ارد بزرگ
* مهربان باش، تا هرگز تنها نشوي. حکيم ارد بزرگ
* مهربانان، سرشت پاک خويش را به نمايش گذاشته اند. حکيم ارد بزرگ
* مهربانان ، شادي آفرينند. حکيم ارد بزرگ

کلمات جستجو شده در انجمن :
عكس مسجد روستاي خورخور . جمله انگیزشی مغز متفکر . سخنان کوتاه . صحنه . پاکدشتی . سفیربهداشت دهلران . عکس . جملات زیبا در مورد مطبوعات در افغانستان . زندگی نامه خشایار اعتمادی+گرگان+فاضل آباد . مغز متفکری که دولت روحانی را همراهی می کند  . اسامی ایرانی . بهترین اسامی ایرانی . اسامی خاص پسر . اسم پسر . اسمهای ایرانی پسر . اسم پسر بچه . اسم های جدید دخترانه ایرانی . اسامی پسر . اسمهای دختر ایرانی . اسامی ایرانی پسر . اسامی پسر اصیل ایرانی . اسامی دختر . اسم پسر ایرانی . اسمهای دخترانه اصیل ایرانی . بهترین اسم دختر . اسم های خاص دختر . اسم دختر اصیل ایرانی . نامهای اصیل ایرانی پسر . نامهاى.اىرانى . اسم پسر اصیل . اسامی دوره هخامنشی . اسم دختر هم وزن بیتا  . جدیدتری اسامیایرانی . قشنگترن نام های زرتشتی با معنی . اسم پسرایرانی . اسامى پسر . نام های مردانه . اسامي ايراني . اسم های پسر اصیل ایرانی . نام های اصیل ایرانی دختر . عکس اسمهاي پسر . اسم پسرفارسی . نام ایرانی دختر . اسم کوتاه قشنگ وپرمعنی دختر . نامهای اصیل ایرانی . نام های دختران اصیل ایرانی  . اسم ایرانی اصیل پسر . اسم ایرانی . اسامی زیبا . اسم دختر تک وزیبا . اسامی زیبای باستانی . اصیلترین نامهای ایرانی دختر . اسامی زیبای پسرانه . اسم پسرایرانی اصیل . نامهای ریبای دخترانه . اصیلترین نام پسر ایرانی . اسمهای ترسناک ایرانی پسرانه . نام های اصیل ایرانی با ریشه های اصلی پسر . اسم پسرانه زیبا . اسما پسر مهر . اسامی ایرانی اصیل پسر . زیباترین اسم دختر . اسامی دختر اصیل ایرانی . اسم پسرونه پارسی . اسم دختر ایرانی . نام پسر ایرانی . نامهای ایرانی . سخنان زیبا . سخن بزرگان . جملات زیبا در مورد جامعه شناسان و فلسفه دانان . سخنان بزرگان . سخنان حكيمانه . سخنان بزرگان.com  . حملات نافذ . جملات نافذ . جملات زیبا در مورد آب . جمله حکمت رنج افرین است . گفتار حکیمانه برای افسرده ها . جملات کوتاه انسان پوچی . جملاتی درباره ی آب . جمله زیبا آب . سخنان . متن زیبا برای سخنرانی . sokhanan ziba . تعبیر خواب ابن سیرین . تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق . تعبیر خواب . تعبیرخواب ابن سیرین . تعبیرخواب . تعبیر خواب امام صادق . تعبیر خواب ابن سبرین . تعبیر خواب ابن . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبیرخواب ابنسیرین . تفسیر خواب ابن سیرین . دکتر امیر جمشیدی . حکیم فیلسوف ارد بزرگ . ارد بزرگ کجاست ؟ . دکتر عباس امیر جمشیدی . ارد بزرگ فیلسوف . علی اکبر صبوری . مشاهیر بزرگ ایران . یکی از مشاهیر بزرگ کرمانی . زندگی نامه مشاهیر ایران . دکتر علی اکبر صبوری . یعقوب لیث صفاری . زندگی نامه شمس کسمایی . علی اکبر رمضانپور . اثری از نصرت الله باستان . دکتر محمد اکبری اناتومی . عباس امیر جمشیدی  . مشاهیر بزرگ ایرانی . ذکتزامیرحمشیذی . دکتر امیر جمشیدی مطب . دكتر علي اكبر صبوري . زندگینامه منوچهر پژند . شکوه شمس نا ماری شیمل . مشاهیربزرگ ایرانی . علی اکبر صبوری دانشگاه تهران . پروفسور علی اکبر صبوری . استاد ارد بزرگ .  فرناز آموزگار هاشمی . دکتر خوشروان آذر . دکتر سعید کاظمی اشتیانی . فرامرز افشار طارمی . مجتبی شرکاء . دکتر فرامرز افشار طارمی . دکتر ابوالقاسم اباسهل  . دكتر امير جمشيدي جراح مغز و اعصاب . فلسفه ارد بزرگ . دکتر آ . د زاده . زندگی نامه بدرالدین جاجرمی . کوشانی های خو رد و بزرگ . دکتر شاهین آ . دزاده . عکس ارد بزرگ . مشاهیر کیست . زندگی نامه پروفسور رمضانور . بیوگرافی غلامحسین دانشی . بیو گرافی غلامحسین دانشی . غلامحسین دانشی . دکتر عباس امیرجمشیدی  . حسین اصل سلیمانی . حمیدعاملی . عکس بهروش بختیاری . دکتر محسن بهرامی .
مجتبی شرکا کیست ؟. دکتر کاظم جاجرمی . زندگی نامه حاج محمد کاظم صبوری . رودکی کیست . انه ماری شیمل . سندگل در سند هندوستان . عباس امیرجمشیدی . آدرس ارد بزرگ . حسین عظیمی . سورناواریوبرزن . زندگینمه انه ماری شیمل . زندگى نامه احسان يارشاطر . عکس عباس چمشیدی . زندگی نامه دکتر اابطهی . درباره مجتبی شرکا . دکتر رضایی پژند . محمد رضایی پژند . تصویری از نوشته اشخاص بزرگ و ماندنی . محمدابراهیم رمضانزاده . ارد بزرگ و ج . ا . مجتبی شرکاء کیست ؟ . محمد رضا حکیم پور . بزرگترین فیلسوف جهان اسلام . حکیم مختوم . عکس هوایی سال47 اترک . خبرکشتی احمد بشیری
ایمان صفدری
ایمان صفدری

پست من طرف nilo 26.04.16 4:49

12 اردیبهشت روز معلم و روز جهانی کارگر است
برای همین من جملاتی از حکیم ارد بزرگ درباره معلمین و کارگران انتخاب کرده ام

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Sokhanane_hakimaneh_32_

کارگران کوشا و دلسوز، براستی گردن فرازان یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

بلندای پرچم یک سرزمین، در دستان کارگران و کارآفرینان کوشا و دلسوز است. حکیم ارد بزرگ

فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ

کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک سرزمین است. حکیم ارد بزرگ

کارگران و کارآفرینان، نیکبختی را به مردم سرزمین خویش هدیه می دهند. حکیم ارد بزرگ

اگر می خواهید جهان، در برابر کشورتان کرنش کند، پیوسته به کارگر و کارآفرین بپردازید دردهای آنها را کم کنید و آنچه برای گسترش کارشان می خواهند را در اختیارشان بگذارید ، چرا که آنها فر یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران 30_1_1305_6_

سخن آموزگارانی که نوای مهربانی سر می دهند، در سینه و جان شاگردان جاودانه می ماند. حکیم ارد بزرگ

یک آموزگار می تواند ، با رفتار و گفتارش کشوری را دگرگون سازد. حکیم ارد بزرگ

بهترین آموزگار، پیوسته با تشویق، شاگردان را به آموختن دلگرم می سازد. حکیم ارد بزرگ

آموزگاری ، دلدادگی است، چنین جایگاهی، هیچگاه به دست بدان مباد. حکیم ارد بزرگ

دانش آموزان ، جوانه های برخواسته از وجود آموزگاران هستند. حکیم ارد بزرگ
سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران 30_1_1305_23_
nilo
nilo

پست من طرف ایمان صفدری 30.04.16 21:53

خیلی ممنون نیلوفر خانم از حسن انتخابتون.
* بزرگترين گمشده هاي ما در زندگي ، نزديکترين ها به ما هستند. حکيم ارد بزرگ
* گسترش آزادي هاي همگاني زمينه ساز رشد در پهنه فرهنگ و هنر، اقتصاد و صنعت، دانش و آموزش، مراوده ها و گردشگري و ... مي گردد . حکيم ارد بزرگ
* مرگ هم، پاياني براي پرنده در بند نيست. حکيم ارد بزرگ
* مهر و دوستي، در سرزمين آزاديخواهان، پاينده است. حکيم ارد بزرگ
* همه مردم يک سرزمين، بايد پيشواي آزادي و آزاديخواهي باشند. حکيم ارد بزرگ
* مهري ماندگار مي ماند ، که در آن ادب و برخورد درست ، هويدا باشد. حکيم ارد بزرگ
* هيچ دري به روي مهربانان ، بسته نخواهد ماند. حکيم ارد بزرگ
* هيچگاه هماورد خويش را کوچک مپندار، چون او، انگيزه پيشرفت و پويش است. حکيم ارد بزرگ
* خموشي در برابر بدگويي از دوستان ، گونه اي دشمني است. حکيم ارد بزرگ
* خوشبخت کسي است که در او مهر و دوستي آشيانه دارد. حکيم ارد بزرگ
* خوشبختي در سرزمين نامهربانان ، کيمياست. حکيم ارد بزرگ
* از ديدگاه "اُرد" آزادي با پويش روز افزون فرهنگ عمومي ، پر و بال مي گيرد و اين مهم ، نياز به رسانه هاي راستگو، آزاد و فرهيخته دارد. حکيم ارد بزرگ
* احزاب آزاد ، ستون هاي سلامت و رشد کشورها هستند. حکيم ارد بزرگ
* آزادي، بدون از خودگذشتگي، ناکارا و ناتوان است. حکيم ارد بزرگ
* آزادي، بر فرش سرخ خون، نمي نشيند. حکيم ارد بزرگ
* بزرگداشت ، بخشش بي رياي مهر است ، مهري که با آن مي توان بوي بهار را هميشه همراه داشت. حکيم ارد بزرگ
* بزرگداشت ، توان نيروهاي جوان را نيز دو چندان مي کند. حکيم ارد بزرگ
* بزرگداشت ، جشن مهر است. حکيم ارد بزرگ
ایمان صفدری
ایمان صفدری

پست من طرف behnaz 13.05.16 6:59

به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت ، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود. حکیم ارد بزرگ

آگاهی و شعور، در میزان انسانیت ما دیده می شود. حکیم ارد بزرگ

بزرگ زادگی ، تنها از آن کسانی است که انسانیت دارند. حکیم ارد بزرگ

یادآوری رفتارهای نیک و انسانیت ، همچون بوییدن گل های خوشبو، دل انگیز و فرح بخش است. حکیم ارد بزرگ

انسانیت به ما می گوید ، ارزش دیگران را پاس بداریم. حکیم ارد بزرگ

انسانیت که باشد ، سوء استفاده از دیگران گم می شود. حکیم ارد بزرگ

انسانیت ، صدقه ما به دیگران نیست، انسانیت نشان دهنده ارزش گوهر وجود ماست. حکیم ارد بزرگ

انسانیت ستودنیست ، از منش مهربان درون خویش، آزرده مباش. حکیم ارد بزرگ

بهترین هدیه پدر و مادر به فرزند ، آموزش ادب و انسانیت است. حکیم ارد بزرگ

پدران و مادران فرهیخته ، انسانیت درون خویش را در فرزندشان جاری می سازند. حکیم ارد بزرگ

تنها راه رسیدن به زندگی شرافتمندانه ، پاسداشت آبروی دیگران و انسانیت است. حکیم ارد بزرگ

پانصد 500صفحه دیگر هم در مورد بزرگترین فیلسوف جهان ظرف 24 ساعت گذشته مطلب دارند که به خاطر حجم بالای آنها این صفحه را در همین جا به پایان می برم .

عکس این صفحه گوگل :

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران 24_530
behnaz
behnaz

پست من طرف behnaz 13.05.16 8:01

سوگند به مهر که هیچ اندیشه ای ، بی آن توان ایستایی ندارد. حکیم ارد بزرگ

آواز مهربانی، از هر سنگ نگاره ای، ماندگار تر است. حکیم ارد بزرگ

مهربان باش تا جاودانه شوی. حکیم ارد بزرگ

ماندگارترین نوا، آهنگ مهربانی است. حکیم ارد بزرگ

رستگاری، در مهربانی است. حکیم ارد بزرگ

زیبایی، در مهربانی است. حکیم ارد بزرگ

مهربان باشیم که گریز زمان زندگی ، بیش از آنست که می پنداریم. حکیم ارد بزرگ

آدم بزرگ، مهربان و با گذشت است. حکیم ارد بزرگ

تا پیش از آنکه دیر شود، عزیزانمان را، با سخنان مهرآمیز، نوازش کنیم. حکیم ارد بزرگ

از خودگذشتگی، نخستین پایه مهرورزی است. حکیم ارد بزرگ

آدم شایسته، مهربانی دیگران را با مهربانی پاسخ می دهد. حکیم ارد بزرگ

مهربانان، سرشت پاک خویش را به نمایش گذاشته اند. حکیم ارد بزرگ

مهربانان ، شادی آفرینند. حکیم ارد بزرگ

مهربانان به یاد ما هستند ، حتی زمانی که ما خود را فراموش کرده ایم. حکیم ارد بزرگ

مهربانی ، گرامی ترین خوی آدمی است. حکیم ارد بزرگ

مهربانی تنها هنجار همزیستی پایدار، میان کشورهاست. حکیم ارد بزرگ

behnaz
behnaz

پست من طرف nilo 13.06.19 4:58

مهرورزان ، همگان را به زیباترین واژه ها می خوانند و در روزهای سخت یاور یکدیگر می گردند. حکیم ارد بزرگ

مهربانی ، همراهی با سرشت گیتی است. حکیم ارد بزرگ

nilo
nilo

پست من طرف nilo 13.06.19 5:02

آدم های مهربان، هزاران کهکشان مهر در درون ما می بینند، ستاره هایی که هیچگاه آنها را باور نداشته ایم. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان ، همواره خوبی ها را می بینند و بدیها را چه زود می بخشند. حکیم ارد بزرگ

سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران Fatemeh_mashayekhi_book_1150

منبع : کتاب کاوشی بر آرای بزرگترین فیلسوف جهان - پژوهش از : فاطمه مشایخی
nilo
nilo

پست من طرف nilo 13.06.19 5:02

مردم نامهربان ، فرمانروایی مهربان نخواهند داشت. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان را ، نمی توان فراموش ساخت. حکیم ارد بزرگ
nilo
nilo

پست من طرف nilo 13.06.19 5:03

آدمیان تنها با مهر ، به یکدیگر گره می خورند. حکیم ارد بزرگ

آنکه مهربان نیست ، بیمار است. حکیم ارد بزرگ
nilo
nilo

پست من طرف دلارام 23.01.21 0:30

روزهای سخت، گامهای آینده ما را استوارتر می کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

از خاطرات تلخ، راه و دری بسوی خوشبختی بسازیم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
دلارام
دلارام

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة