المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبير خواب پوست Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبير خواب پوست Vote_rcapتعبير خواب پوست Voting_barتعبير خواب پوست Vote_lcap 
ایمان صفدری
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبير خواب پوست

تعبير خواب پوست Empty تعبير خواب پوست

پست من طرف ritina 28.12.15 6:37

تعبير خواب پوست

پوست حيوانات در خواب مال است و دارائي مگر پوست شتر که به ميراث تعبير شده و پوست گوسفند که معاش است. اگر ديديد که بر پوست گوسفند فارغ و بي خيال نشسته ايد خواب شما مي گويد که معاشتان تا مدتي تامين مي شود و از اين جهت خيالي راحت خواهيد داشت. چنان چه ديديد که پوستي داريد يا لباسي پوشيده ايد و يا حتي به عنوان زينت به کار برده و مثلا براي حفاظت تشک هاي اتومبيلتان روي صندلي ها انداخته ايد و اين پوست متعلق به شتر است خواب شما خبر از يک ميراث مي دهد. کسي مي ميرد که مرده ريگ او به شما خواهد رسيد و اين بستگي به مقدار پوستي دارد که در خواب مي بينيد.

اگر ديديد که فرشي بزرگ از پوست شتر داريد يا تمام صندلي هاي اتومبيلتان را با پوست شتر پوشانده ايد ميراث بزرگي به شما مي رسد و اگر اين پوست کوچک بود چيز قابل توجهي نصيب شما نمي شود. اگر در خواب ديديد که گوسفندي ذبح شده و شما مشغول کندن پوست آن حيوان هستيد نشان آن است که از يک نفر که نسبتي با شما دارد سود مي بريد و بهره مند مي شويد و بهتر است اگر پوستي که مي کنيد مقداري گوشت هم به آن چسبيده باشد که اين پول به مصرف معاش شما مي رسد و به بيننده خواب امنيت و فراغ خاطر مي بخشد. اما پوست بدن خود انسان به نوشته ابن سيرين چيزهائي است که داريد و به آن ها مي باليد و فخر مي فروشيد و بزرگي خود را منوط به وجود آن چيزها مي انگاريد. مانند خانه، اتومبيل، ويلا، حساب بانکي، سهام کارخانه ها و جواهرات و غيره . چنانچه در خواب ديديد که پوست بدنتان سالم و خوب است و نقصي در آن نيست، ( مثل خالکوبي، زگيل، و پيسي و زخم) خواب شما از آينده اي نه چندان دور خبر مي دهد که پول دار و متنعم خواهيد شد و به خيلي چيزها که آرزو داريد خواهيد رسيد.

چنانچه در عالم خواب پوست بدن شخص ديگري را سالم و خوش رنگ مشاهده کرديد که به نظرتان خوب و بي نقص آمد و آن چه ديگران دارند مجذوب مي شويد و احيانا حسد مي ورزيد. اگر قسمتي از پوست بدنتان بيرون و بقيه پوشيده بود رازي از شما فاش مي شود. اگر در حمام بوديد و دلاک چرک زيادي از بدن شما گرفت که لوله لوله روي پوستتان ديديد خواب شما مي گويد که خرج شما زياد مي شود و هزينه زندگيتان بالا مي رود. اگر در خواب ديديد که پوست بخشي از بدنتان متورم و کبود شده اندوهي براي شما مي رسد و چنانچه ديديد پوستتان زرد شده خواب شما از يک بيماري خبر مي دهد.

حضرت دانيال گويد: پوست تن مردم درخواب ، آرايش و کدخدائي مردم است. محمدبن سيرين بر اين باور است که : اگر پوست مردم سترد مال و برکت است. اگر کسي پوست تن خود را برخاسته ديد، دليل که سر و راز وي گشاده شود و مال او تلف شود. اگر پوست تن خود را کبود يا سياه ديد، دليل که غمگين شود. اگر ديد پوست پايش روشن بود، دليل که کارش خاسته شود. ابراهيم کرماني در اينباره ميگويد: پوست جمله چهارپايان به خواب ديدن مال است و پوست شتر ميراث است از مردي بزرگ و پوست گوسفند، صاحب را روزي است. اگر پوست درخت سبز ديد، خداوندش روزه دار است. اگر ديد که پوست ... ?
از مسلوخ بازگردد، دليل که از آن کس که بدو منسوب است، مالي بستاند. اگر ديد سرائي بنا کرداز بهر پوست باز کردن، دليل که اگر آن کس قصاب بود در سراي او ديوار نهند. اگر معلم بود، بر کودکان ستم کند. جابرمغربي خواب را اينگونه تعبير مي کند که : اگر بيند که پوست گاوي باز مي کرد، دليل که آن کس شغلهاي کهن و چيزهاي تباه شده را به سلاح بازآورد و ازجهت پادشاهي ميانجي کند و چون اميران و بزرگان لشگر پادشاه خلاف کند در کارهاي بسيار.

* تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب . تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب ابن سيرين آ تعبير خواب پوست صورت. تعبير خواب پوست مار. تعبير خواب پوست. تعبير خواب پوست انداختن مار. تعبير خواب پوست بدن انسان. تعبير خواب آنلاين سايت نيوزز.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة