المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبير خواب ديدن : پشت Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 10 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 10 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبير خواب ديدن : پشت Vote_rcapتعبير خواب ديدن : پشت Voting_barتعبير خواب ديدن : پشت Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبير خواب ديدن : پشت Vote_rcapتعبير خواب ديدن : پشت Voting_barتعبير خواب ديدن : پشت Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبير خواب ديدن : پشت

تعبير خواب ديدن : پشت Empty تعبير خواب ديدن : پشت

پست من طرف ritina 23.12.15 4:38

تعبير خواب ديدن : پشت

پشت، در خواب فرزند و برادر است و چنان چه بيننده خواب فرزند و برادر نداشته باشد دوست است. ما طبق معمول به فرزندان خويش دلبستگي اميد وارانه اي داريم و چنين مي انگاريم که در سنين پيري فرزند پشت و پناه است همين طور برادر که بعد از پدر و مادر به انسان از هر کس ديگر نزديک تر و به طور طبيعي و غريزي صميمي تر است. چنان چه فرزند يا برادر نداشته باشيم روي دوستان خود اين طور حساب مي کنيم. اين باور درست يا نادرست هر چه هست در خواب هاي ما به صورت پشت ظاهر مي شود و شکل مي گيرد. اگر در خواب ببينيم که پشتي سالم و خوش رنگ و عضلاني و بدون لکه و خال و زگيل داريم خواب ما مي گويد که به آن سه مورد مي توانيم دل خوش و اميدوار باشيم. فرزند و برادر و دوست سالم و خوشبخت و مسروري داريم که براي بيننده خواب نيز مي تواند مفيد و موثر باشند. اگر در خواب ببينيم يا حس کنيم که پشت ما زخمي پديد آمده يا پشت ما لاغر و نحيف شده براي يکي از آن سه که گفته شد ملال و اندوهي پيش مي آي

. مهره هاي ستون فقرات که از ناحيه پشت ديده و احساس مي شوند مطلقا فرزندان هستند که قوام ما بر آن ها است و اگر فرزند نداشته باشيم برادر و دوست هستند. قوت و ضعف مهره هاي ستون فقرات از ناحيه پشت قوت و ضعف مادي و معنوي فرزندان يا برادران و دوستان است با محاسبه اتکائي که ما بر آن ها داريم و روابط بيننده خواب با ايشان که خواب در اين حالات مي گويد مي توانيم روي آن ها حساب کنيم يا نه و وضع ايشان در آينده چگونه است. مهره هاي محکم و برجسته و پر قدرت از قوت فرزندان خبر مي دهد يا برادران و دوستان که ما به ايشان نيازمند مي شويم. اگر ديديدم که باري به دوش مي کشيم و پشت ما در اثر فشار و سنگيني بار خسته شده به فرزند يا برادر و دوست خود تحميل مي کنيم و فشاري بيش از حد توانائي بر آن ها وارد مي آوريم. اگر پشت ما زگيل و زخم يا لکه ماه گرفتگي بود و اين را در خواب احساس کرديم و دانستيم که چنين چيزي بر پشت ما پيدا شده يکي از آن ها که گفته شد بيمار مي شود و اگر حس کرديم که شلاق خورده ايم و اثر شلاق باقي مانده حادثه اي براي آن ها اتفاق مي افتد که خوب نيست

محمدبن سيرين بر اين باور است که : پشت در خواب ديدن، مردي بود که از او قوت و ياري و پناه طلبد. اگر بيند پشت او بشکست، دليل است آن کس که پشت و پناه او بود، از دنيا رحلت کند. اگر بيند که زخمي به پشت او رسيده، دليل است که رنجي و آفتي بر کسي رسد که پشت و استظهار او بود. ابراهيم کرماني در اينباره ميگويد: مهره هاي پشت او، قوت و فرزند بود و هر صلاح و فساد که در مهره هاي پشت بود، تاويلش بر قوه و فرزندان بيننده خواب رسد. اگر بيند که پشت او درشت و با قوت بود، دليل است که او را فرزندي به تن قوي و دانا و عاقل بود. اگر بيند چيزي بر پشت گرفت، ... ?
دليل که به قدر آن گراني و غم و اندوه به وي رسد. اگربيند که مرده بر پشت گرفت، دليل است که مونت کسان مرده به وي است. اگر بيند پشت وي برگشت، دليل است که حال او بد شود. جابر مغربي گويد: پشت دشمن به خواب ديدن، ايمني بود از شر دشمن و ديدن پشت زن، دليل برگشتن دنيا است. اسماعيل بن اشعث گويد: پشت به خواب ديدن، برادر بود. اگر بيند که پشت او بشکست، دليل که برادرش بميرد. اگر بيند پشت او همي درد مي کرد، دليل است که وي را از برادر يا از مهتر غم و اندوه رسد. اگر بيند که به سبب علتي پشت او را داغ کردند، دليل است بر صلاح دين و دنياي وي. اگر بيند که پشت به ديوار داد، دليل است که به سفر رود و مال حاصل کند. حضرت امام محمد صادق فرمايد: پشت به خواب ديدن بر دوازده وجه است. اول: قوت، دوم: برادر ديني، سوم: يار، چهارم: پادشاه، پنجم: وزير، ششم: حجت، هفتم: پدر، هشتم: برادر، نهم: پسر، دهم: مال، يازدهم: ياري دادن، دوازدهم: جد پدر. و معبران گفته اند: ديدن پشت، کافران را ايمان بود و فاسقان را توبه و جادو را اسلام و منافق اخلاص.

* تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب . تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب ابن سيرين آ پشت. حرف. خير. خواب خواب تعبير. تعيبر خواب. تعبيز خواب. تعبيرخواب ساعت. تعبير خواب آنلاين سايت نيوزز. جعفر. تعبير خواب اکا ايران. تعبير خواب سايت نيوزز Newss فال تعبير خواب. تعبير خواب پشت.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة