المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب کحالی کردن Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 12 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 12 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب کحالی کردن Vote_rcapتعبیر خواب کحالی کردن Voting_barتعبیر خواب کحالی کردن Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب کحالی کردن Vote_rcapتعبیر خواب کحالی کردن Voting_barتعبیر خواب کحالی کردن Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب کحالی کردن

تعبیر خواب کحالی کردن Empty تعبیر خواب کحالی کردن

پست من طرف ritina 19.12.15 12:53

تعبیر خواب کحالی کردن

محمدبن سیرین بر این باور است که: کحالی کردن در خواب ، دلیل کارهای بسته است، راه بردن در کارها. اگر در خواب دید کحالی می کرد و داروی او بر چشم ها نافع است، دلیل که گمراهان را راه نماید و از وی منفعت یابند. اگر داروی او بر چشم ها نافع نبود، تاویلش به خلاف این است.

اگر بیند اصول میخواند، دلیل که به کاریمشغول شود و فایده دینییابد. اگر دید کتاب قصص میخواند، دلیل که به قصه هایانبیاء و اولیاء حریص بود. اگر بیند کتاب ملوک و سلاطین میخواند، دلیل ملامت است. اگر دید حکمت میخواند، دلیل که قران خواند. اگر دید نحو میخواند، دلیل به شغل دنیائیمشغول شود.

ابراهیم کرمانیگوید: اگر کتاب شعر میخواند، دلیل که کاریکند و مردمان او را ملامت نمایند. اگر دید کتاب حساب میخواند، دلیل که همواره اندوهگین شود. اگر افسانه و مضاحک میخواند، دلیل که غیبت مردم کند و رسوا شود.

معبری در اینباره می گوید: معبران نوشته اند اگر کسیدر خواب ببیند کتاب حساب میخواند غمگین میشود و چنان چه افسانه و مضحک بخواند غیبت مردم میکند و چیزهایدیگریدر همین زمینه که زیاد پایه علمینمیتواند داشته باشد. کتا ب در خواب هایما انعکاسیاست از علاقه به دانستن یا تاسف و اندوه ما از آن چه نیاموخته ایم. کسانیهستند که کتاب جزئیاز زندگیروزانه ایشان است مثل نویسندگان، معلمان، دانشمندان، محققان و بالاخره ناشران. این مردم با کتاب زندگیمیکنند. این ها اگر کتاب در خواب ببینند خواب شان تعبیر تعیین کننده ییندارد. اما دیگران که با کتاب آمیختگیزیاد ندارند و به ندرت اتفاق میافتد لایکتابیرا بگشایند اگر کتاب ببینند باید به دنبال تعبیر آن باشند. برایاین ها کتاب همان طور که گفته شد واکنشیاست از تمایلشان به دانستن یا تاسفشان از آن چه نیاموخته اند یا نتوانسته اند بیاموزند. گاه برخوردهایما در زندگیروزانه این احساس را در ما به وجود میآورد که مثلا میتوانستیم فلان زبان خارجیرا یاد بگیریم ولیوقت صرف نکردیم، همین طور دلمان میخواهد که بدانیم در آسمان ها چه میگذرد، این دو نوع کشش در خواب هایما عکس العملیبه شکل کتاب ظاهر میکند. حال اگر در خواب ببینید که کتابیمیخوانید و از آن خوشتان میآید با دوستیخردمند و آگاه آشنا میشوید. اگر دیدید به جائیوارد شدید که مثل کتاب خانه کتاب هایزیادیآن جا وجود داشت در جمعیحضور مییابید که از نظر فکریو دانش بر شما امتیاز دارند. اگر دیدید کتابیپاره همراه دارید در جائیکه باید عقل و فهم شما کار ساز باشد در میمانید و نمیتوانید چاره چوئیکنید. اگر دیدید کسیکتابیبه شما داد یا از کتاب خانه کتابیخریدید یک نفر به شما کمک فکریمیکند و از هدایت دوستیسود میبرید. اگر دیدید کتابیرا میفروشید دوستیرا از دست میدهید. اگر دیدید کتاب شما ضایع شده یا مثلا در آب افتاده یا سوخته تعبیر همان است که دوستیبا شما قطع دوستیمیکند.

لوک اویتنهاو در اینباره معتقد است :

کتاب : مصیبت

کتاب علمی: افتخار بزرگ

خرید ن کتاب : خبر

کتابیهدیه گرفتن : یک اتفاق غیر منتظره

کتاب سوخته : از دست دادن دوست

1ـ مطالعة کتاب در خواب ، نشانة درستکاریو ثروت است .

2ـ اگر نویسنده ایخواب ببیند کتابش در حال چاپ شدن است ، دلالت بر آن دارد که چاپ کتابش به تأخیر میافتد و با مشکلاتیدر این راه مواجه میشود .

3ـ اگر خواب ببینید برایدرک معنایکتابیوقت زیادیتلف میکنید ، نشانة آن است که به دانش و افتخارات بسیاریدست خواهید یافت .

4ـ اگر خواب ببینید کودکان مشغول مطالعه هستند ، دلالت بر تفاهم و هماهنگیرفتار کودکان دارد .

5ـ مطالعة کتابهایکهنه در خواب ، نشانة آن است که باید از شر و بدیبپرهیزید .

* واژه های کلیدی : تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیرخواب ابن سیرین , تعبيرخواب ابن سيرين , تعبیرخواب , تعبیر خواب ابن سیری , تعبیر خواب خوب ،  jufdv o : خواب. کحالی. کردن. تعبیر. خواب. حرف. ک. تعبیر. خواب. تعیبر خواب. خواب حرف. خوابیدن تفسیر. ﺗﻌﺒﻴﺮ ﺧﻮاﺏ. خواب سفر را سفر. تتعبیر خواب. تعبی. تعبیر خواب در. عبیر خواب. خواب دیدن خوابیدن تعبیر‏ ‏خواب. تعبیر خواب کحالی کردن.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة