المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب کبوتر Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 10 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 10 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب کبوتر Vote_rcapتعبیر خواب کبوتر Voting_barتعبیر خواب کبوتر Vote_lcap 
ایمان صفدری
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب کبوتر

تعبیر خواب کبوتر Empty تعبیر خواب کبوتر

پست من طرف ritina 19.12.15 12:51

تعبیر خواب کبوتر

کبوتر بین تمام اقوام و ملت ها مرغ عشق و محبت و صلح و دوستی شناخته می شود. کبوتر در وفاداری نسبت به جفت، بعد از قو بی نظیر و در عشق به لانه و زادگاه شاخص و نمونه شناخته شده است. کبوتر پرنده ای است آرام اهلی و بی آزار آن قدر که دست آموز می شود و از کف دست صاحب خویش دانه می گیرد. اگر محبوسی در خواب کبوتری سفید ببیند از زندان خلاص می شود و آزادی خود را باز می یابد. اگر بیماری این خواب را ببیند شفا حاصل می کند و چنان چه وامداری ببیند دین خویش را می پردازد. معبران نوشته اند کبوتر در خواب نشانه زن است ولی کبوتر در خواب نشانه صلح و دوستی است. چنان چه دختری جوان کبوتر در خواب ببیند شوهری مناسب برای او پیدا می شود. از امام صادق نقل است که چنان چه کسی کبونر در خواب ببیند از مسافر غایب نامه ای و خبری دریافت می کند. این تعبیر به علت آن است که از کبوتر در گذشته برای نامه رسانی و بردن پیغام و سلام نیز استفاده می کردند. اگر کسی در خواب ببیند گوشت کبوتر می خورد از مال زنی استفاده می کند. اگر کسی ببیند بر بام یا در حیاط خانه اش کبوترانی نشسته اند صاحب ثروت می شود. دیدن کبوتر در خواب کلا خوب است ولی دیدن کبوتر سفید بهتر است

محمدبن سیرین بر این باور است که: دیدن کبوتر، دلیل زن است. اگر بیند کبوتری بگرفت یا کسی به وی داد، دلیل که زن بخواهد. اگر بیند گوشت کبوتر خورد، دلیل که مال زن خورد. اگر بیند کبوتری را بزد و بیفکند، دلیل که زن را رها کندبه سبب سخنی که در حق او بگوید. اگر بیند کبوتر بچگان بسیار داشت، دلیل که از زنان منفعت یابد و بعضی می گویند، دلیل غم بود به سبب زنان. جابرمغربی در اینباره میگوید: اگر به خواب بیند کبوتری داشت، دلیل که غایبش از سفر بازآید. اگر بیند کبوتری در خانه او بمرد، همین دلیل است. اگر دید کبوتر بسیار در خانه داشت، دلیل که  او را فرزندان بسیار باشند و نیز گویند مال تمام حاصل کند و بهتری کبوتر درخواب سفید و سبز است. اگر زنی کبوتر بیند، دلیل که شوهری کند و دختران آورد و دیدن کبوتر بازی در خواب ، دلیل است بر کاری باطل و کبوتر خانه، دلیل بر ناحق است. حضرت امام جعفر صادق (ع) در اینباره می فرماید: دیدن کبوتر بر پنج وجه است. اول: زن. دوم:کنیزک. سوم: مال. چهارم: نامه که از غائب رسد. پنجم: ریاست و گویند دیدن هر کبوتری در خواب ، دلیل بر صد درم است که به وی رسد.

* واژه های کلیدی : تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیرخواب ابن سیرین , تعبيرخواب ابن سيرين , تعبیرخواب , تعبیر خواب ابن سیری , تعبیر خواب خوب ،  jufdv o : تعبیر خواب کبوتر سیاه. تعبیر خواب کبوتر سیاه وسفید. تعبیر خواب کبوتر مرده. تعبیر خواب کبوتر یاکریم. تعبیر خواب کبوتر چاهی. سایت نیوزز - NEWSS.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة