المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 12 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 12 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب دیدن کاروان   Vote_rcapتعبیر خواب دیدن کاروان   Voting_barتعبیر خواب دیدن کاروان   Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب دیدن کاروان   Vote_rcapتعبیر خواب دیدن کاروان   Voting_barتعبیر خواب دیدن کاروان   Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب دیدن کاروان

2 مشترك

تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty تعبیر خواب دیدن کاروان

پست من طرف ritina 19.12.15 12:20

تعبیر خواب دیدن کاروان 

محمدبن سیرین بر این باور است که: اگر کسی بیند در خواب که با کاروانی در راه بود و اهل کاروان مصلح بودند، دلیل خیر و صلاح است.

اگر مفسد بودند، دلیل شر و فساد است. ابراهیم کرمانیگوید: اگر در خواب بیند که با کاروان به خانه خود میرفت، دلیل که کارها بر ویگشاده شود، اگر به خلاف این بیند، دلیل بستگیکار بود. اگر بیند با کاروان سواره میرفت و بزرگیتمام داشت، دلیل که نعمتیتمام حاصل کند.

* واژه های کلیدی : تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیرخواب ابن سیرین , تعبيرخواب ابن سيرين , تعبیرخواب , تعبیر خواب ابن سیری , تعبیر خواب خوب ،  jufdv o : خواب. کاروان. خواب تعبیر. جدول. تعبیر معبران. خود رفع شر کند. خدای متعال از. تعبیر شدن خواب ها. خواب بد دید. تعبیرخواب. زمان های تعبیر خواب. خواب خواب تعبیر تعبیر خواب الفبایی. تعبیر خواب کاروان.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty صحبت کردم با شخصی که گفتم شما رییس کاروان حج پدر من نیستید و پدرم ازبین رفته است و او در جواب خود را رییس کاروان حج پدرم معرفی کرد و گفت که من رییس کاروان هستم و پدر شما از بین نرفته است. او عبا به دوش داشت و بزرگ جثه بود و

پست من طرف ایرج روان 21.12.15 19:26

صحبت کردم با شخصی که گفتم شما رییس کاروان حج پدر من نیستید و پدرم ازبین رفته است و او در جواب خود را رییس کاروان حج پدرم معرفی کرد و گفت که من رییس کاروان هستم و پدر شما از بین نرفته است. او عبا به دوش داشت و بزرگ جثه بود و کاملا فوت پرم که در حج امسال و در منا به ندای حق لبیک گفت را منکر شد و پدرم را زنده میدانست و میگفت که پدرت از بین نرفته است . لطفا جوابم را واضح پاسخ دهید. با تشکر

ایرج روان
مهمان

تعبیر خواب دیدن کاروان   Empty رد: تعبیر خواب دیدن کاروان

پست من طرف ایمان صفدری 21.12.15 22:07

ایرج روان نوشته است:صحبت کردم با شخصی که گفتم شما رییس کاروان حج پدر من نیستید و پدرم  ازبین رفته است و او در جواب خود را رییس کاروان حج پدرم معرفی کرد و گفت که من رییس کاروان هستم و پدر شما از بین نرفته است. او عبا به دوش داشت و بزرگ جثه بود و کاملا فوت پرم که در حج امسال و در منا به ندای حق لبیک گفت را منکر شد و پدرم را زنده میدانست و میگفت که پدرت از بین نرفته است . لطفا جوابم را واضح پاسخ دهید. با تشکر

جسم ما آدمها از بین می رود اما اطرافیان نمی توانند این را بپذیرند حتی وقتی جسم پدرانمان را در خاک می گذاریم باز هم فکر می کنیم هر لحظه او در خانه را می زند و بر می گردد اما تنها کار خیر و خوبی ها ماندنی است و امروز وقتی آن مرد به شما می گوید پدرتان زنده است در واقع خود شما که میوه همان درخت هستید را می گوید او نیک کرداری شما را به شما یادآوری می کند و از خوبی های شما تجلیل می کند و می گوید پدرتان زنده است.
پس در برابر آینه بایستید و به خود بگویید پدر من همچون شما به همه،  نیکی و خوبی خواهم نمود اینگونه است که براستی پدر شما جاودانه بوده و خواهد بود.
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة