المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب سکنجبین Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 32 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 32 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب سکنجبین Vote_rcapتعبیر خواب سکنجبین Voting_barتعبیر خواب سکنجبین Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب سکنجبین Vote_rcapتعبیر خواب سکنجبین Voting_barتعبیر خواب سکنجبین Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب سکنجبین

تعبیر خواب سکنجبین Empty تعبیر خواب سکنجبین

پست من طرف ritina 19.12.15 9:31

تعبیر خواب سکنجبین

سکنجبین در واقع سرکه و انگبین و مخلوطی است از سرکه و عسل که به میزان و مقدار معین در هم می آمیختند و از مخلوط آن شربتی خوشگوار و معطر و فرح بخش به وجود می آوردند. در برخی نقاط که عسل یافت نمی شد یا می خواستند شربتی ارزان قیمت فراهم کنند سکنجبین را از مخلوط سرکه و شکر تهیه می کردند ولی همچنان آن را سکنجبین می نامیدند و امروز که عسل گران یا کمیاب تر از سابق شده به طور کلی این شربت را با شکر تهیه می کنند. در رویاهای ما تعبیر سکنجبین نیز مخلوطی است از تعابیری که برای سرکه و عسل و انگبین نوشتیم. اگر میزان عسل بر سرکه بچربد سکنجبین بسیار شیرین می شود و طبعا تعبیر انگبین و عسل بر خواب حاکم می گردد و اگر ترش مزه باشد یعنی سرکه بیش از عسل و شکر و انگبین در آن آمیخته باشند سرکه محور خواب قرار می گیرد. انگبین نعمت و فراوانی است و سرکه مالی است مفت و بی زحمت که نوشتیم مالا ما را غمین و حزین می کند و چنانچه ترشی سرکه چندش و آزردگی ایجاد کند و در خواب محسوس باشد غم و اندوه است. حال اگر در خواب ببینید که سکنجبین می خورید چنانچه شیرین بود و شرینی آن را حس کردید پول و نعمتی به دست شما می رسد که موجب خوشحالی شما می گردد و اگر ترش بود غمی در کمین شما نشسته. همین حالت است اگر سکنجبین به دیگری بدهید. چنانچه بدانید سکنجبین ترش به او می دهید عالما عامدا او را غمگین می کنید و آزارش می دهید و چنانچه بدانید آنچه می دهید شیرین است نیکی می کنید و موجبات خوشدلی او را فراهم می آورید.

محمدبن سیرین بر این باور است که: سکنجبین به خواب ، چون شیرین بود، خوردن آن در خواب مال و روزی بود که آسان به دست آید و چون ترش بود، دلیل که مال با غم و اندوه به دست آید. معبری می گوید: اگر بیماری، سکنجبین به خواب بیند، اگر شیرین بود شفا یابد، اگر ترش بود، بیماری او به درازا کشد.

* واژه های کلیدی :تعبیر خواب شربت سکنجبین. تفسیر خواب سکنجبین. معنی خواب سکنجبین. معنای خواب سکنجبین. تاویل خواب سکنجبین. تعبیر خواب آنلاین.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة