المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 11 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 11 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Vote_rcapتعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Voting_barتعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Vote_rcapتعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Voting_barتعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری)

تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری) Empty تعبیر خواب هما (پرنده اساطیری)

پست من طرف ritina 14.12.15 9:49

اگر هما در خواب ببینیم :
پاسخ و تعبیر خواب دیدن هما:
هما در خواب جایگاه برتر و دولت است. همه معبران بر مهتری و پادشاهی و سلطانی آن باور دارند.

حال هما چیست :
هما یا مرغ استخوان‌خوار (نام علمی: Gypaetus barbatus به معنی کرکس ریش‌دار) نوعی کرکس بزرگ است که در کوه‌های مرتفع آفریقا، جنوب اروپا و آسیا از جمله ایران زندگی می‌کند.
هما در تمام طول سال یک جا می‌ماند و هر فصل فقط یک یا دو تخم می‌گذارد. این پرنده مانند دیگر کرکس‌ها عمدتاً لاشه‌خوار است اما عمدهٔ غذای آن را مغز استخوان تشکیل می‌دهد. هما استخوان‌های بزرگ را از ارتفاع زیاد به روی سنگ‌ها پرتاب می‌کند تا به قطعات کوچک‌تر شکسته شود. گاهی هم از لاک‌پشت‌های زنده به همین روش تغذیه می‌کند.
هما در اسطوره‌های ایرانی جایگاه مهمی دارد و معروف است که سایه‌اش بر سر هر کس بیفتدبه سعادت و کامرانی خواهد رسید به همین دلیل به مرغ سعادت معروف شده‌است.
در افسانه‌های ایران مثل ققنوس در اساطیر مصر و یونان صاحب کرامت است. همادر ادبیات ایران به عنوان نماد سعادت است و برعکس جغد که نماد شوم است البته هما می‌تواندپرنده‌ای افسانه‌ای و اساطیری باشد در قصه‌ها و مثل‌های ایرانی از هما به عنوان پرنده سعادت یاد شده‌است.
در خرابه‌های تخت جمشید که پایتخت هخامنشیان بوده‌است دو مجسمه سنگی از هما پیدا شده‌است. این نشان می‌دهد که هما در زمان ایران باستان نیز پرنده سعادت بوده‌است.

تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب آنلاین ، تعبیرخواب ابن سیرین , تعبیر خواب , تعبير خواب ابن سيرين , تعبیرخواب , تعبير خواب , تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق , تعبيرخواب ابن سيرين , تعبیر خواب ابن سیری , jufdv o,hf , ابن سیرین امام جعفر صادق , تعبیر, خواب, هما, تعبیر خوای , خواب بیند ,تعبیر خواب آنلاین ,تعببیر خواب ,تعبیر خواب ببر ,تعیرخواب ,تعبیر خواب در روزهای ماه , خواب امام , تفسیر تعبیر خواب خواب ,تعبیر خواب هما ، تعبیر خواب ابن سیرین و امام صادق (ع) , تعبیرخ ابن سیرین , تعبير خواب ابن سيرين و امام صادق , تعبیره خواب , تعبیر خواب ابن سینا , تعبیر ابن سیرین , تعبير خواب ابن سیرین , تعبىرخواب , تعبیرخواب ابن سیرن , تعبیرخواب ابن سیرین وامام صادق , تعبیر خواب ابن سيرين , تعبيرخواب , تفسیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبییر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب ابن سیر , تعبیر خواب ابن , تعبیر, خواب, یاسمن, تعبیر خواب خواب تعبیر , خدای متعال ,ثعبیر خواب , خواب خوب دیر , خوابیدن , خواب امام جعفر صادق , تعبیر شدن ,تعبیر خواب ساعت خود رفع شر کند ,تعبیر خواب , تعبیرخواب امام صادق آنلاین , تعبیر خاب , تعبير خواب ابن سىرین , تعبیر خ , تعبیر خواب ابن سری , تعبیر خواب ابن سیرین آنلاین , تهبير خوا , تعبیر خواب امام صادق , تعبیری خواب , تعبیر.comخواب , خواب تعبیر ابن سیرین , تعبیر خواب این سیرین , jufdvo,hf , تعبىر خواب ابن سىرىن , تعبیرخواب بن سیرین , تعبير خواب امام صادق , تعبیرخاب , ابن سيرين و تعبير خواب , تغبیرخواب , ابن سیرین تعبیر خواب , www.تعبیر خواب , تبیرخواب , سایت تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب ابن سبرین , تعبیر خواب ابن سىرىن , jufdv , تعبیر خواب ابن سیرن , تعبیر خواب انلاین ابن سیرین , تعبیر خاب ابن سیرین

* اينترنت ، بزرگترين ميراث و دانشنامه ما ، براي نسل هاي آينده است. حکیم ارد بزرگ
* اينترنت ، تا اين زمان ، بزرگترين دستاورد دانش آدميان بوده است. حکیم ارد بزرگ
* اينترنت ، دستگاه شتاب دهنده شکوفايي انديشه آدميان است. حکیم ارد بزرگ
* اينترنت ، مهر و دوستي ، ميان آدميان را افزون نمود. حکیم ارد بزرگ
* اينترنت ، مهمترين ابزار پيشرفت همه جانبه يک سرزمين است. حکیم ارد بزرگ
* اينترنت ابزار آگاهيست ، گريزي از روشني و نور نيست. حکیم ارد بزرگ
* اينترنت ميدان شکوفايي و بالندگي آدميان است ، همه براي رشد يکديگر ، کوشش مي کنند و اين با سرشت آدمي سازگار است. حکیم ارد بزرگ
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة