المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 15 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 15 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Vote_rcapتعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Voting_barتعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Vote_rcapتعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Voting_barتعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن

تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن Empty تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن

پست من طرف ritina 18.12.15 9:38

تعبیر خواب دیدن : استخوان - بدن
محمدبن سیرین گوید: استخوان در خواب ، مالیبود که مردم بدان معیشت کنند.

اگر بیند که استخوان فراگرفت و بر آن استخوان گوشت بود، دلیل بود که بر قدر آن گوشت خیر و مال یابد. اگر بیند که بیگوشت بود، دلیل کند که اندکیخیر بدو رسد. اگر بیند که او به کسیاستخوان داد، دلیل که از او بدان کس خیر رسد.

معبری در اینباره می گوید: اگر بیند کمه استخوان کسیرا که شکسته بود میبست، دلیل کند که بزرگیو صنعتهایگوناگون یابد و کردار نیک کند و بعضیاز معبران گفته اند: کار بینوائیاز او به نوا گردد. حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن استخوان به خواب هفت وجه بود. اول: امل و مال، دوم: خویشان، سوم: فرزند، چهارم: قیم خانه، پنجم: مال، ششم: برادران، هفتم: یار و انباز بود.

معبری می گوید: میدانیم که استخوان تشکیل دهنده اسکلت و قوام بدن آدمیو حتیحیوانات بر اسکلت است و لاجرم استخوان. معبران در مورد استخوان عقاید متفاوت دارند ولیغالبا آن را (مال) تعبیر کرده اند یعنیثروتیکه قوام زندگیشما بر آن است. به دارائیو اندوخته خویش متکیهستید و هر چه بیشتر باشد در خواب به صورت استخوان هایمحکم تر مجسم میشود. (نفایس الفنون) استخوان را (مال حرام) دانسته و ابن سیرین فقط مال شناخته لیکن مجموعا معاش آدمیدر خواب به صورت استخوان ظاهر میشود. یافتن استخوان به دست آوردن مال است. بخصوص اگر گوشیبه آن چسبیده باشد. اگر سر سفره نشسته بودید و کسیقطعه استخوانیهمراه با گوشت از ظرف خودش برداشت و در بشقاب شما نهاد خواب شما میگوید بوسیله کسیپولیبه دست میآورید که تقریبا بدون زحمت و تلاش به چنگ شما میافتد. داشتن استخوان در جیب، تامین مالیاست و اندازه آن به اندازه استخوان مربوط میشود. بزرگ باشد تامین بیشتر است و کوچک باشد تامین کمتر. دادن استخوان به دیگران گویایکمک و مساعدت است از سویشما. اگر شما به کسیاستخوان میدهید که گوشتیبر آن چسبیده کمک و مساعدت شما سبب میشود که آن شخص به سود و خیر و برکت برسد و چنان چه گیرنده استخوان در خواب ناشناس باشد عمل شما یک کار خیر عمومیاست. چنانچه در خواب دیدید استخوانیدر راه افتاده و شما آن را با نوک پا زدید و دور انداختید موردیپیش میآید که منع خیر میکنید. نه سودیبه شما میرسد و نه راضیمیشوید که دیگران از آن بهره مند شوند. اگردر خواب ببینید که استخوانیچرب است به طوریکه دست و انگشتان و آستین شما را آلوده کرد خواب شما میگوید از طریق غیر مجاز نفعیمیبرید که بعد ها و جدانتان احساس ناراحتیمیکند و خودتان رااز انجام آن کار سرزنش میکنید. حالا اگر درخواب دیدید که استخوان شما شکسته در امر معاش شما خللیپیش میآید. اگر کاسب هستید به علتیکه چندان مهم و زیاد نیست ضرر میکنید و اگر کارمند و حقوق بگیر هستید از حقوق شما کسر میشود ولیاگر دیدید که محل شکستگیرا بسته و احتمالا گچ گرفته اید یا چوب نهاده و باند پانسمان کرده اید برایشما حادثه ایپیش میآید که صرفا مالیاست و احتمال ضرر و زیان هست که چنانچه هشیاریبه خرج دهید میتوانید یا آن را جبران کنید و یا از پذیرفتن زیان برهید. بستن استخوان دیگران نیکو کاریاست که از جانب شما انجام میگیرد.

1ـ اگر خواب ببینید استخوانهایتان از زیر پوست بدن تان بیرون زده است ، نشانة آن است که کسیقصد دارد شما را به خیانت وادار کند .

2ـ دیدن تپه ایاز استخوان در خواب ، نشانة آثار قحطیو آلودگیاست .

* خواب. استخوان, بدن. تبیر خواب. خواب امام جعفر صادق. تفسیر خواب. تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق ایران. تعبیر خواب روزهای ماه قمری. تفسیر خواب خوابها. تعبیر خواب. تعبییر خواب. خواب بهره نیکو و. تعیبر خواب. تعبیر خواب استخوان - بدن.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة