المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 13 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 13 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Vote_rcapتعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Voting_barتعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Vote_rcapتعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Voting_barتعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن

2 مشترك

تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن

پست من طرف ritina 18.12.15 8:44

تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن 
محمد بن سیرین در اینباره می گوید: اگر کسیبیند که ادرار کند، به جایگاهیکه موضع آن نباشد، اگر صاحب خواب غمگین و وام دار بود،

تعبیر, خواب, ادرار, کردن, خواب بد دید ,با ,تعبیر خواب روزهای ماه , جمادی , تفسیر خواب ,تعبیر خواب روزهای ماه , خواب سفر را سفر , خواب مرده تعبیر ,تعبید خواب ,تعبیر تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق ایران ,تعببر خواب تعبیرخواب نوزاد ,تعبیر خواب ادرار کردن

دلیل کند که از غم فرج یابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر بیند، دلیل کند که مالش نقصان آید، بر مقدار ادرار.

حضرت دانیال گوید: اگر بیند که در جایگاهی مجهول ادرار کند، دلیل بود که از اهل آن موضع زن خواهد یا کنیزک خرد. اگر بیند که به جایادرار خون همیرفت، دلیل کند که او را فرزند اید و اگر بیند که به جایادرار چرک و خون میرفت، دلیل کند که او را فرزندیاید به تن معلول. بعضیاز معبران گفته اند: ادرار، مال حرام بود. اگر بیند که ادرار همیخورد، دلیل کند که مال حرام خورد.

معبری در اینباره می گوید: اگر بیند که اندر چاهیادرار کرد، دلیل کند که از کسیمال حلال حاصل کند. اگر بیند که ادرار همیکرد، دلیل کند که او را فرزندیآید که قران ظاهرخواند و عالم و دانا گردد. اگر بیند که برخیاز ادرار ریخت و برخیبا خود داشت، دلیل کند که برخیاز مال ویبرود و برخیاندوه وغم از ویجدا گردد. اگر بیند که مردمان از ادرار ویهمیمسح کردند، دلیل کند که او را فرزندیآید که عالم و دانا گردد و مردمان متابع او گردند.

جابر مغربی در اینباره می گوید: اگر بیند که در مسجد ادرار کردن همیکرد، دلیل کند که مال خویش هزینه کند. اگر بیند که جامه ویبه ادرار آلوده شد، دلیل کند که مال خویش بر فرزند خویش هزینه کند.حضرت امام جعفر صادق فرماید: ادرار در خواب ، به موقع خویش، مرد را توانگریرسد. اگر درویش باشد و بنده را آزادیباشد و بیمار را شفا بود و محبوس را فرج بود و مسافر را باز آمدن بود و عامل معزولیبود و خلیفه را مرگ بود و قاضیرا عزل و بازرگان را زیان بود در تجارت.

اسماعیل بن اشعث گوید: اگر بیند که در خانه خویش به موضعش ادرار همیکرد، دلیل کند که مال و ثروت و داراییخویش بر عیال خویش هزینه و خرج کند، لیکن عوض آن جبران شده بازآید.

* خواب. ادرار. کردن. خواب بد دید. با. تعبیر خواب روزهای ماه. جمادی. تفسیر خواب. تعبیر خواب روزهای ماه. خواب سفر را سفر. خواب مرده تعبیر. تعبید خواب. تعبیر تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق ایران. تعببر خواب تعبیرخواب نوزاد. تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیرخواب ابن سیرین , تعبیر خواب ابن سیر , تعبیر خواب , تعبيرخواب ابن سيرين , ابن سیرین , تعبير خواب ابن سيرين , jufdv o,hf  , تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبيرخواب ابن سيرين امام صادق , تعبی خواب ابن سیرین , تعبیرخاب , تعبیر خواب ابن سیربن , تعبیر خواب ابن سینا , تعبیرخواب ابن سیریر , ﺗﻌﺒﻴﺮ ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﺍﺑﻦ ﺳﻴﺮﻳﻦ , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبىرخواب , تبير خواب , تعبیرابن سیرین , تعبیر.comخواب , خواب ابن سیرین , تعبیر خاب , تعبیز خواب ابن سیرین .  تعبیر خواب ادرار کردن.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty مدفوع کردن

پست من طرف PARISA 22.12.15 9:49

مدفوع کردن

PARISA
مهمان

تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن   Empty رد: تعبیر خواب دیدن : ادرار کردن

پست من طرف ایمان صفدری 22.12.15 9:55

PARISA نوشته است:مدفوع کردن

تعبیر خواب مدفوع

مدفوع
غایط، یا مدفوع انسان چیزی است که در خواب ها بسیار دیده می شود و غالب مراجعه کنندگان به معبران در این باره سئوال می کنند و اهل تعبیر نیز فراوان در این باره حرف زده و نوشته اند. این شهرت دارد که می گویند غایط در خواب پول است و به خصوص پول نقد. این تا حدودی می تواند درست باشد چون دیدن آن در خواب خوب است اما پول نیست. ابن سیرین نگاشته که دیدن غایط در خواب رهایی از غم و رنج است و مجلسی رحمه الله علیه معتقد است دیدن غایط در خواب خوب است چون بیننده خواب از همه غم ها و رنج ها برهد و قرضش ادا شود. در نفایس الفنون و عرایس العیون می خوانیم که غایط مالی است که ظن حرام بودن آن وجود دارد. غایط کردن از غم رها شدن است. این گمان که غایط در خواب پول می باشد زیاد است. آنها که در خانواده ها به طور سنتی خواب تعبیر می کنند غایط را پول می دانند و شهرت پول بودن آن از همین جا ریشه گرفته و جالب این که آن را پول و مال شمرده اند. دیدن غایط در خواب پول و مال نیست رهایی از غم و رنج و اندوه است و چون پول یکی از عوامل تخفیف دهنده آلام ماست تعبیر پول را به غایط نسبت داده اند. ضمنا اگر غم و رنج، از بی پولی باشد رهایی از آن با پول میسر است که می تواند غایط در این جا پول باشد.

تعبیر خواب مدفوع سگ. تعبیر خواب مدفوع گربه. تعبیر خواب ابن سیرین. تعبیرخواب ابن سیرین. تعبیر خواب. تعبیرخواب. ابن اسیرین. تعبیر.com . www.تعبیر. تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق. تعبیر خواب امام صادق . تعبير خواب ابن سيرين. www.تعبیر خواب. تعبیر خواب ابن یسرین. تعبىر خاب. تعبیرخواب ابن سیرین وامام صادق. تعبیر خواب ابن سیرن. تابير.خواب. تعبير خواب . تعبیر خواب مدفوع حیوان. تعبیر خواب مدفوع بچه. تعبیر خواب مدفوع پرنده. تعبیر آنلاین.
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة