المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبير خواب پيراهن Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 14 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 14 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبير خواب پيراهن Vote_rcapتعبير خواب پيراهن Voting_barتعبير خواب پيراهن Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبير خواب پيراهن Vote_rcapتعبير خواب پيراهن Voting_barتعبير خواب پيراهن Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبير خواب پيراهن

تعبير خواب پيراهن Empty تعبير خواب پيراهن

پست من طرف ritina 28.12.15 6:55

تعبير خواب پيراهن

کوششي که ما براي حفظ حيثيت و آبروي خويش يه عمل مي آوريم در خواب هاي ما به صورت پيراهن و پيراهني که خودمان بر تن داريم ظاهر مي شود و چگونگي پيراهني که پوشيده ايم موقعيت اجتماعي ما را نشان مي دهد. اگر در خواب ببينيم که پيراهني نو و تميز و شيک به تن داريم خواب ما مي گويد موقعيت اجتماعي خوبي خواهيم داشت و درباره ما به نيکي ياد مي کنند و چنان چه ببينيم که پيراهني چرک و کثيف و پاره يا وصله دار پوشيده ايم گوياي آن است که موقعيت مناسبي در اجتماع خويش نداريم و ديگران به ما وقعي نمي نهند و سخنان ما را به پشيزي نمي خرند. برخي از معبران پيراهن مرد را زن تعبير کرده اند. اگر بيننده خواب ببيند که در عالم خواب پيراهني نو از پارچه گران بها پوشيده نشان آن است که وضع خوبي خواهد يافت. به نوشته ابن سيرين هر چه کهنگي و کثافت پيراهن و پوسيدگي آن بيشتر باشد غم و غصه بزرگتر و بلا و مصيبت حتمي تر است. چنان چه در خواب مشاهده کنيم کسي پيراهن نو به ما هديه کرد يا به تن ما پوشاند يک نفر خدمتي بزرگ در حق ما مي کند که تاثير زيادي دارد و احتمالا مسير زندگيمان را تغيير مي دهد. دريدگي در قسمت جلوي پيراهن افشاي راز است. براي خانم ها پيراهن محبوبيت و عزتي است که در خانواده و نزد شوهر خويش دارند. چنان چه در خواب ببينيد که کسي پيراهني به شما داد که از گرفتن آن خوشحال شده ايد خبري خوش دريافت مي کنيد و اگر آن پيراهن را نپسنديد غمي به شما مي رسد که زياد تعيين کننده نيست درصورتي که پيراهن را نپوشيد. اگر در خواب ببينيد که پيراهني را پشت و رو پوشيده ايد مورد شماتت و سرزنش قرار مي گيريد. اگر ديديد که پيراهني را وارونه به تن کرده ايد کاري عبث و بيهوده انجام مي دهيد که مجبور مي شويد تمام رشته ها را پنبه کنيد و مجددا همان عمل را به نحو ديگري انجام دهيد. از امام جعفر صادق _ ع _ روايت مي کنند که پيراهن در صورتي که نو و متناسب با بدن باشد بزرگي، خرمي و بشارت است.
حضرت دانيال گويد: پيراهن سفيد در خواب ديدن، مرد است و بعضي از معبران گويند: پيراهن زن است و دليل حال و کار او است در کسب معيشت. اگر بيند پيراهن نو و فراخ پوشيده است، دليل است بر صلاح کار و نيکوئي احوال. اگر بيند پاره اي از پيراهن او دريده است، تاويلش ميانه است درنيکي و بدي. اگر بيند پيراهن وي کهن و چرکين است، دليل که درويشي و بيچارگي و رنج و غم بدو رسد و هرچند پيراهن را کهنه تر و دريده تر بيند، بلا مصيبت و بيمش بيشتر است، که خداوند خواب هلاک شود. اگر کس بند پادشاه او را پيراهن خود داد و پوشيد، دليل ... ?
که پادشاهي از وي بستاند. ابراهيم کرماني در اينباره ميگويد: اگر کسي بيند پيراهن نو پوشيده است، دليل که به ظاهر نيکو است و به باطن بد. اگر بيند پيراهن و شلوارش جمله چرکين است و کهن، دليل که اگر توانگر است، درويش شود و در غم و اندوه گرفتار شود. جابر مغربي گويد: اگر بيند که پيراهن نو و فراخ پوشيده داشت، دليل که عيش بر وي فراخ شود. اگر بيند پيراهن تنگ است، دليل که عيش بر وي تنگ گردد. اگر ديد پيراهن او دريده است، دليل که رازش آشکار شود. اگر ديد پيراهن بي گريبان است بي آستين و يک درز است پوشيده، دليل که اجلش نزديک باشد. اگر بيند پيراهن دراز داشت، دليل که کارش بد شود و مرادش برآيد. اگر بيند گريبان پيراهن از پي دريده است، دليل که او را به دروغ تهمت نهند. اگر بيند پيراهن به کسي داد و آن کس پيراهن را به وي فرو ماليد، دليل که بي غم شود و او را بشارت رسد. اگر بيند پيراهن خون الود در دست داشت، دليل که هميشه غمگين باشد. اگر بيند پيراهن دريده پوشيده، دليل که کارش پراکنده شود و رازش آشکار شود. حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن پيراهن در خواب ، چون نو و فراخ است، دليلش بر شش وجه است. اول: ديدن مردم. دوم: ستر. سوم: عيش خوش. چهارم: رياست. پنجم: رامش و خرمي. ششم: بشارت.

* تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب . تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب ابن سيرين آ تعبير خواب پيراهن قرمز. تعبير خواب پيراهن مشکي. تعبير خواب پيراهن سبز. تعبير خواب پيراهن آبي. تعبير خواب پيراهن صورتي. تعبير خواب آنلاين سايت نيوزز.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة