المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبير خواب پلنگ Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 9 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 9 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبير خواب پلنگ Vote_rcapتعبير خواب پلنگ Voting_barتعبير خواب پلنگ Vote_lcap 
ایمان صفدری
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبير خواب پلنگ

2 مشترك

تعبير خواب پلنگ Empty تعبير خواب پلنگ

پست من طرف ritina 28.12.15 6:49

تعبير خواب پلنگ

هر کس به نظر ما بزرگ و قدرتمند باشد و ما براي او احترام قائل باشيم يا از او بترسيم و يا به کرم و بخشش او چشم داشته باشيم در خواب هاي ما به شکل شير يا پلنگ ظاهر مي شود. خيلي کسان ممکن است در اين ليست قرار بگيرند از جمله پدر که به او احترام مي گذاريم و تا کوچک هستيم از او مي ترسيم و در نوجواني او را از همه مردان عالم بزرگتر و مقتدرتر مي انگاريم. وقتي پلنگ در خواب مي بينيم خودمان بهتر مي توانيم بفهميم و مشخص کنيم که چه کسي در زندگي ما چنين هيمنه و قدرتي دارد که به شکل پلنگ در خواب ما ظاهر مي شود اما به طور کلي پلنگ در خواب دشمني است که گذشت و مردانگي هم دارد و چه بسا وقتي بر ما چيره شود بدون رساندن آزار بگذرد و پي کار خويش برود. اگر پلنگ در خواب ديديم با دشمني که به هر صورت از ما قوي تر است روبرو مي شويم و خواب ما از يک برخورد نابرابر خصمانه خبر مي دهد. اگر ديديم که پلنگ را فراري داديم و آن حيوان قدرتمند از ما گريخت بر چنين دشمني پيروز مي شويم اگر ديديم که بر پشت پلنگ نشسته ايم باز نشان پيروزي و چيرگي ماست و اگر پلنگ سر به دنبال ما نهاده بود دشمن بر ما تسلط مي يابد و خطري بزرگ تهديدمان مي کند. داشتن پوست پلنگ غنيمت است و خريدن پوست پلنگ تحصيل مالي است که به دست آوردن آن بيشتر از خود پول شما را خوشحال مي کند.

محمدبن سيرين بر اين باور است که : پلنگ در خواب ، دشمن قوي و توانا بود. اگر بيند که با پلنگ جنگ مي کرد، دليل که با دشمن خود خصومت کند و خصم را ظفر و غلبه بود، يعني اگر پلنگ بر وي غالب شد، دشمن بر وي غالب گردد. اگر او بر پلنگ غالب شد. او بر دشمن غالب گردد. اگر بيندگوشت پلنگ همي خورد، دليل که درجنگ و خصومت افتد، ليکن مظفر گردد و شرف و بزرگي يابد. ابراهيم کرماني در اينباره ميگويد: اگر بيند بر پلنگ نشست، دليل است بر عز و جاه وي و دشمن راقهر کند. اگر بيند با پلنگ جنگ مي کرد و هيچکدام بر يکديگر ظفر نيافتند، دليل که از پادشاه ترسي عظيم ... ?
بدو رسد، يا بيماري صعب يابد و بعد از آن شفا يابد. اگر بيند شير پلنگ همي خورد، دليل که از دشمن ترسي بدو رسد و سرانجام ايمن شود. اگر بيند پوست پلنگ يا استخوان يا موي او را فراگرفت، ياکسي بدو داد، دليل که از مال دشمن به قدر آن، چيزي بيابد. اگر بيند پلنگي را بکشت، دليل که از اسلام روي بگرداند و در او هيچ خير نباشد. حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن پلنگ در خواب بر سه وجه است. اول: دشمن قوي. دوم: مال يافتن از دشمن، سوم: ترس از پادشاه.

* تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب . تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب ابن سيرين آ پلنگ. تعبي خواب. تتعبير خواب. تعب?ر خواب. خود رفع شر. خداي متعال از خود. خواب خوب. تعبير خواب خواستگاري آمدن. دعا براي رفع خواب بد. خواب خوابها رويا. خداي متعال حرف. تعبير خواب پلنگ.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تعبير خواب پلنگ Empty ببر

پست من طرف رسول فریبد 05.01.16 18:34

خواب دیدم با همسرم بودم یک ببردیدم همسرم را برای کمک فرستادم خانه پدری ببر به طرف من حمله کرد من فرار نکردم به چشماش نگاه کردم ترسیدراهشوکج کرد رفت دنبال همسرم منم کمک خواستم یکی آمد ببروکشت اما یک دست وپای همسرم وکند تعبیرش چیه

رسول فریبد
مهمان

تعبير خواب پلنگ Empty رد: تعبير خواب پلنگ

پست من طرف ایمان صفدری 06.01.16 6:55

رسول فریبد نوشته است:خواب دیدم با همسرم بودم یک ببردیدم همسرم را برای کمک فرستادم خانه پدری ببر به  طرف من حمله کرد من فرار نکردم به چشماش نگاه کردم ترسیدراهشوکج کرد رفت دنبال همسرم منم کمک خواستم یکی آمد ببروکشت اما یک دست وپای همسرم وکند تعبیرش چیه
عموما معبرین ببر را دشمن قدرتمند و خوش صورت ! (به خاطر زیبایی پوست ببر) دانسته اند پس اگر ببر را فراری داده اید یعنی بر آن ظفر یافته اید و اگر به همسر شما حمله نموده پس دشمنی دارید که توان مقابله با شما را ندارد . اگر در خوب دیده اید دست و پای همسرتان را ببر کنده و خون آن را دیده اید کل خوابتان باطل است چون خون خواب را باطل می کند و اگر تنها دست و پای کنده شده را دیده اید پس مواظب ارتباطات خود باشید و در کل خواب شما خیر است چون خواب خواب شماست و تصور تصور شما و ببر بازنده میدان و دشمن ابتدا بر شما وارد شده پس ارتباط او از شما آغاز می شود پس در انتخاب دوستان و آشنایان دقت کنید.
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة