المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Vote_rcapتعبیر خواب ازدواج - تاهل Voting_barتعبیر خواب ازدواج - تاهل Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبیر خواب ازدواج - تاهل Vote_rcapتعبیر خواب ازدواج - تاهل Voting_barتعبیر خواب ازدواج - تاهل Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبیر خواب ازدواج - تاهل

2 مشترك

تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty تعبیر خواب ازدواج - تاهل

پست من طرف ritina 18.12.15 8:53

تعبیر خواب ازدواج - تاهل

لوک اویتنهاو میگوید :

ازدواج -عروسی: رسیدن به هدف
ازدواج کردن : سود ، خوشبختی، در برخیموارد میتواند به معنایاختلافات نیز باشد
اگر خواب ببینید با فردیخارجیازدواج میکنید ، نشانة آن است که با دیگران به دعوا ومشاجره خواهید پرداخت .
دیدن شوهر : امیدهایواهی
دیدن زن : در آمد خوب و پشت سرگذاشتن یک موقعیت مشکل به خیر و خوشی

1ـ اگر دختریخواب ببیند با پیرمردیازدواج میکند ، علامت آن است که با مشکلات فراوانیروبرو خواهد شد . اما اگر خواب ببیند در هنگام جشن ازدواح مردیبا لباس سیاه از مقابلش میگذرد و نگاه ملامت آمیزیبه او میکند نشانة آن است که سردی بیتقاوتییکیاز دوستان او را ناامید میسازد .

2ـ دیدن مراسم ازدواج دیگران در خواب با میهمانانیشادمان که لباسهاییزیبا بر تن کرده اند ، علامت آن است که از زندگیلذتهاییعالیخواهید برد . اما اگرمیهمانان لباسهاییسیاه بر تن کرده باشند ، علامت آن است که در آینده به سوگ کسیخواهید نشست .

3ـ اگر خواب ببینید با کسیپیمان ازدواج میبندید ، نشانة آن است که خبرهاییناگوار خواهید شنید .

4ـ اگر خواب ببینید در جشن ازدواج کسیشرکت کرده اید ، نشانة آن است که امور شغلیبه طرز باور نکردنیامید بخش خواهد شد . و از فکر کردن به افراد مورد علاقةخود لذت زیادیخواهید برد .

5ـ اگر خواب ببینید در جشن ازدواح واقعه ایناگوار رخ میدهد ، علت آن است که به بیماریمبتلا خواهید شد . یا از مرگ یکیاز اعضایخانوادة خود رنج خواهید کشید .

6ـ اگر دختریخواب ببیند عروس شده است اما هیچ احساس خوشحالینمیکند ، علامت آن است که در زندگیبه نومیدیدچار خواهد شد ، و در امور عاطفیشکست خواهد خورد .

* خواب. ازدواج. تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیرخواب ابن سیرین , تعبیر خواب ابن سیر , تعبیر خواب , تعبيرخواب ابن سيرين , ابن سیرین , تعبير خواب ابن سيرين , jufdv o,hf  , تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبيرخواب ابن سيرين امام صادق , تعبی خواب ابن سیرین , تعبیرخاب , تعبیر خواب ابن سیربن , تعبیر خواب ابن سینا , تعبیرخواب ابن سیریر , ﺗﻌﺒﻴﺮ ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﺍﺑﻦ ﺳﻴﺮﻳﻦ , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبىرخواب , تبير خواب , تعبیرابن سیرین , تعبیر.comخواب , خواب ابن سیرین , تعبیر خاب , تعبیز خواب ابن سیرین . . تاهل. تعبیر معبران معبران خواب. خواب خوب دیر. تعبیر خواب. تعبییرخواب. تعبیر خواب روزهای ماه قمری. خواب تعبیر معبران. خواب مرده تعبیر خواب. تعبیر خوابچ. خواب بهره نیکو و. تعبیر خواب دندان تفسیر خواب خوابها. تعبیر خواب ازدواج - تاهل.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty ۰۹۳۶۰۳۴۱۱۸۸

پست من طرف عادل ملک شاهی 08.02.16 13:59

اول صبح خواب دیدم ک انگار تو مراسم نشان کردن دختر مورد علاقم هستم البته به همراه خواهر کوچکترش.ولی انگار اون دختر مورد علاقم یک چیز و کتمان میکرد. جوری ک دستش و پنهان میکرد ک نبینم حلقه ای در دست داره. داماد مشخص نبود.

عادل ملک شاهی
مهمان

تعبیر خواب ازدواج - تاهل Empty رد: تعبیر خواب ازدواج - تاهل

پست من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:01

عادل ملک شاهی نوشته است:اول صبح خواب دیدم ک انگار تو مراسم نشان کردن دختر مورد علاقم هستم البته به همراه خواهر کوچکترش.ولی انگار اون دختر مورد علاقم یک چیز و کتمان میکرد. جوری ک دستش و پنهان میکرد ک نبینم حلقه ای در دست داره. داماد مشخص نبود.

این گونه خواب ها به ما می گویند در زندگی نباید عجول بود و شتاب کرد شما باید در زندگی همواره قبل از هر کاری با ریش سفیدان و خردمندان مشورت کنید .
ایمان صفدری
ایمان صفدری

تعداد پستها : 152

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة