المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبير دیدن خواب پينه دوز Vote_rcapتعبير دیدن خواب پينه دوز Voting_barتعبير دیدن خواب پينه دوز Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبير دیدن خواب پينه دوز Vote_rcapتعبير دیدن خواب پينه دوز Voting_barتعبير دیدن خواب پينه دوز Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبير دیدن خواب پينه دوز

تعبير دیدن خواب پينه دوز Empty تعبير دیدن خواب پينه دوز

پست من طرف ritina 28.12.15 6:53

تعبير پينه دوز
پينه دوز در خواب هاي ما به دو نوع ممکن است ديده شود. اول پينه دوز حشره اي است از قاب بالان که برعکس حشرات ديگر مفيد است و از آفات و شته درختان ميوه و گل تغذيه مي کند و حشره اي است مفيد و ديدنش در خواب تعبير دشمن ضعيف را ندارد. چنانچه اين حشره را در خواب ديديد روي سودي که مي رساند قياس خوب بکنيد و تعبير نيکو داشته باشيد. خدمتکار، يا کارمند يا حتي افراد ضعيف خانواده شما که نسبت به شما حسن نيت دارند ولي نمي توانند حسن نيت خود را نشان دهند و وفاداري خويش را ثابت کنند غالبا به صورت پينه دوز در خواب متجلي مي شوند. دوم پينه دوز کسي است که کفش هاي کهنه را تعمير و مرمت مي کند و واکس مي زند و ميخ مي کوبد. چنانچه در خواب ديديد که خودتان پينه دوزي مي کنيد بي ترديد خرابي هايي در کارهاي شما هست که خود بيشتر واقفيد و فرصتي پيش مي آيد که در آينده نه چندان دور به جبران بپردازيد. اگر ديديد که ديگري پينه دوزي مي کند و کفشي که در دست دارد متعلق به شماست کسي به ياري شما برخواهد خاست و کمکي به شما مي شود که نگراني هايتان را رفع مي کند.

محمدبن سيرين بر اين باور است که : پيشاني در خواب ، قدر و جاه است. زيرا که موضع سجده باريتعالي است و بعضي گويند پيشاني، دليل بر فرزند است که از اهل بيت او توانگر شود. اگر بيند بر پيشاني او نشاني بود، دليل که خداوندش در پاک ديني و پرهيزکاري مشهور شود. اگر بيند کسي زخمي بر پيشاني او زد و خون روان شد، دليل که قدر و جاهش زياده شود. اگر بيند پيشاني او کوچک شد، تاويلش به خلاف اين است. اگر ديد که پيشاني او را حال خود بگشت، دليل که زياني به وي رسد. اگر ديد بر پيشاني او مو رسته است، دليل که وام دار شود. اگر ديد آن موي سرخ ... ?
يا سفيد است، دليل که وامش از جهت عيال است. اگر بيند پيشاني او آماس داشت، دليل که مالش زياده شود. اگر ديد از پيشاني او مار يا کژدم يا چيزي ديگر بيرون آمد، دليل که او را الم و رنج رسد. جابر مغربي گويد: اگر کسي ديد بر پيشاني يک چشم داشت، دليل که به کار کدخدائي خود پندار شود. اگر ديد در پيشاني چشمهاي بسيار داشت، همين دليل کند، که او را مصالح خود پنداري تمام است. اگر ديد بر پيشاني وي خطي سبز نوشته است، دليل که او فرزندي آيد عالم و پارسا. اگر ديد بر پيشاني او آيه رحمت نوشته است، دليل که عاقبت را محمود کند و مرگ او بر شهادت است. اگر بيند بر پيشاني او آيه عذاب نوشته است، دليل که عاقبتش محمود نباشد و تاويلش به خلاف اين است. حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن پيشاني در خواب بر شش وجه است. اول: جاه و قدر. دوم: عز و بزرگي. سوم: فرزند توانگر. چهارم: معيشت محمود. پنجم: ديانت. ششم: جود و نيکي.

* تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب . تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب ابن سيرين آ پينه. دوز. تعبير خوابچ. تعبيرخواب. خود رفع شر. تعببير خواب. تعبير خواب شب سوم ماه. تعبير خواب آنلاين سايت نيوزز. خواب سايت نيوزز Newss. تعبير شدن خواب. خواب دندان تعبير خواب. تعبير خواب مرده روزهاي تعبيرخواب. تعبير خواب پينه دوز.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة