المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:59 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:58 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:57 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:56 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:40 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:36 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:35 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:34 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:32 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:31 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:30 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:27 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پورتوریکو The philosophy of Orodism in Puerto Rico
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:26 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کره جنوبی The philosophy of Orodism in South Korea
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:24 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کامرون The philosophy of Orodism in Cameroon
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:23 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کنیا The philosophy of Orodism in Kenya
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 1:22 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلغارستان The philosophy of Orodism in Bulgaria
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 0:21 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آفریفای جنوبی The philosophy of Orodism in South Africa
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 0:20 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گرجستان The philosophy of Orodism in Georgia
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 0:18 من طرف دلارام

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایتالیا The philosophy of Orodism in Italy
تعبير خواب پوستين Empty24.07.21 0:17 من طرف دلارام

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 48 و در تاريخ 12.04.20 21:26 بوده است.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ritina
تعبير خواب پوستين Vote_rcapتعبير خواب پوستين Voting_barتعبير خواب پوستين Vote_lcap 
ایمان صفدری
تعبير خواب پوستين Vote_rcapتعبير خواب پوستين Voting_barتعبير خواب پوستين Vote_lcap 
دلارام
MehrAzar
nilo
Anahita
behnaz
hamed

تعبير خواب پوستين

تعبير خواب پوستين Empty تعبير خواب پوستين

پست من طرف ritina 28.12.15 6:51

تعبير خواب پوستين

پوستين تا حدودي احکام پوست را دارد فقط در حيوانات مختلف فرق مي کند. پوستين محافظ بدن است در مقابل سرما ولي اگر تابستان پوستين بپوشيم کاري نه فقط بيهوده بلکه قابل تمسخر انجام داده ايم که مردم حق دارند به ما بخندند. در خواب نيز تقريبا همين تاويل را دارد. چنانچه در خواب ببينيد که پوستين پوشيده ايد اگر در فصل باشد امنيت و آسودگي خيال است و چنانچه غير فصل باشد به زحمت مي افتيد. پوستين پوشيدن در غير فصل واکنش بي اعتمادي شما است نسبت به موقعيتي که داريد. چه کاسب باشيد و چه کارمند، به هر حال احساس تزلزل مي کنيد و پوشيدن پوستين در غير فصل اين معني را مي رساند. چنانچه در خواب ببينيد که پوستين از پوست شتر پوشيده ايد ميراثي به شما مي رسد و از اين رهگذر صاحب ثروت مي شويد و اگر ديديد که پوستيني از پوست گوسفند داريد معاش شما تامين مي گردد. پوست روباه گوياي زني است زيبا ولي مکار و مزور.

داشتن پوستيني از پوست روباه يا هر نوع پوست روباه که به لباس افزوده شده باشد زني است زيبا و حيله گر که در کار شما نيرنگ به کار مي برد و فريب تان مي دهد و به دنبال خويش مي کشد. اين تعبير براي زن و مرد يکسان است. اما پوستين سمور زني است توانگر چنانچه زني در خواب ببينيد که پالتوئي از پوست سمور پوشيده از جانب زني مال دار و متمول حمايت مي شود. خرگوش زني است متلون و بد عمل و پوست و پوستين خرگوش هم از چنين زني خبر مي دهد که خوب است از او دوري کنيد. پوست گربه معرف زني است بي امانت و دزد که نمي توانيد نه بر او متکي باشيد و نه به او اعتماد کنيد. پوستين پلنگ و يوز پلنگ و ديگر درندگان تيره گربه سانان معرف زني نجيب و با شخصيت و مال دار است. چنانچه در خواب ببينيد پوستيني سوراخ شده ياسوخته داريد غمي براي شما مي رسد و پوستين کثيف و چرک و متعفن از يک بيماري پر خرج خبر مي دهد.

محمدبن سيرين بر اين باور است که : اگر کسي در خواب بيند که پوستين پوشيده بود و وقت زمستان بود، دليل است که چيزي به وي رسد جهت وجه معيشت او. اگر در وقت تابستان بود، همين دليل کند، ليکن سرانجام غمناک شود. ابراهيم کرماني در اينباره ميگويد: اگر ديد پوستين سمور پوشيده داشت، دليل که زني توانگر خواهد. اگر پوستين روباه از نو پوشيده داشت، دليل زني که خواهد توانگر و پارسا، ليکن فريبنده و حيله گر است. اگر بيند پوستين خرگوش پوشيده است، دليل که زني بدکار خواهد. اگر ديد پوستين سنجاب پوشيده داشت، دليل که زني ناسازگار خواهد. اگر ديد پوستين ... ?
گربه پوشيده بود. دليل که زني خوبروي به زني خواهد و دزد و بي امانت است. اگر ديد پوستين موش پوشيده داشت، دليل که زني پليد به زني خواهد. اگر ديد که پوستين وي دريده يا سوخته يا ضايع شده، دليل بر غم و اندوه است.

* تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب . تعبير خواب ابن سيرين . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبير خواب ابن سيرين آ پوستين. تعبير خواب آنلاين. ثعبير خواب. خود رفع شر. تعبير خوا ب. خواب دندان تعبير خواب. تعبير خواب سايت نيوزز Newss. تعبير خواب ببر. تعبير خوابب. تعبير خواب آنلاين سايت نيوزز. تعبير خواب خواستگاري آمدن تعبير خوا. تعبير خواب پوستين.
ritina
ritina

تعداد پستها : 1294

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة